tatra700tuning Odesláno 4. duben 2011 Odesláno 4. duben 2011 Dobrý den, prosím, má tady někdo elektro dokumentaci k 306 combi r.v.97? Mám problém s ventilátorem na chladiči...dá se říct, že se nekontrolovatelně a zbytečně zapíná i při studeném motoru = AUTO ŠKAREDĚ HUČÍ...žeby nějaký špatný kontakt? Ale kde? DĚKUJI ZA RADY!!! Citovat
tatra700tuning Odesláno 4. duben 2011 Autor Odesláno 4. duben 2011 Jedná se o motor - benzín 1.4 Citovat
Andreww Odesláno 4. duben 2011 Odesláno 4. duben 2011 Zkus kouknout na kontakt na čidle teploty kapaliny. Na obrázku č.14 Citovat
tatra700tuning Odesláno 4. duben 2011 Autor Odesláno 4. duben 2011 Klimatizace je, ale nefunkční, bez média => vyplá. Díky za obrázek, zkusím, hned zítra se podívám na to čidlo - vystříkám kontoxem...dám vědět. Citovat
Ferry Odesláno 4. duben 2011 Odesláno 4. duben 2011 v pripade, ze je tam klima, tak i kdyz je nefunkcni tak ventilatory ridi hnede cidlo, umistene nekde v hlave motoru nebo na domecku, kde je umisten termostat. Vetsinou byva bud spatne to cidlo a nebo jeste pa ridici jednotka ventilatoru, nevim, kde je presne u 306 (406 ji ma v levem prednim podbehu) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.