rapos Odesláno 30. září 2013 Odesláno 30. září 2013 > Mike407 > xpetrix Díky pomohlo. Jinak reportuji, že mám za sebou 16 dnů po Francii s navigačním CD RT 2013 a maximální spokojenost. Až na pár chybějících kruháčů, které frantíci postavili asi nedávno bylo vše velmi přesné a hodně podrobné, včetně různých malých cestiček na pobřeží. Jako dlouholetý uživatel všech možných navigačních krabiček a software, jsem si dost ocenil, že nemusím nic nabíjet, nikam přidělávat a že to funguje i v tunelech, kterých je po světě opravdu mnoho a některé opravdu dlouhé . Tedy spokojenost a doporučuji, když už to máte využívat. Citovat
PetaaS Odesláno 30. září 2013 Odesláno 30. září 2013 Taky bych poprosil o link. Konkrétně bych potřeboval: Východní Evropa - SZ a Střední Evropa. Předem velké díky za SZ. Citovat
Trnka Martin Odesláno 3. říjen 2013 Odesláno 3. říjen 2013 Mohl bych prosím také poprosit o SZ ohledně map RT3 2012/2013 mockrát děkuji. Citovat
xpetrix Odesláno 3. říjen 2013 Odesláno 3. říjen 2013 Mohl bych prosím také poprosit o SZ ohledně map RT3 2012/2013 mockrát děkuji. Opat budem opakovat sam seba Treba byt konkretnejsi,o ktore staty je zaujem,ok? Citovat
Trnka Martin Odesláno 16. říjen 2013 Odesláno 16. říjen 2013 Mohl bych prosím také poprosit o SZ ohledně map RT3 2012/2013 mockrát děkuji. Citovat
Guest Chozeluizskuner Odesláno 16. říjen 2013 Odesláno 16. říjen 2013 Kdyby se tu objevil někdo, kdo má pro RT3 2013/2014 CZ tak mu budu moc děkovat Citovat
xpetrix Odesláno 16. říjen 2013 Odesláno 16. říjen 2013 Na to je ste priskoro.Aj ked som si vsimol,ze Navteq ich uz vydal na 11CD. Citovat
Guest Chozeluizskuner Odesláno 16. říjen 2013 Odesláno 16. říjen 2013 Vydržím Pouze vstupuju do pořadníku Děkuji! Citovat
Guest Chozeluizskuner Odesláno 16. říjen 2013 Odesláno 16. říjen 2013 To je dobře. Aspoň v novém roce nezabloudím Citovat
Lukas13 Odesláno 19. říjen 2013 Odesláno 19. říjen 2013 Já také prosím o mapy na SZ na RT3 předem moc děkuji! Citovat
Lukas13 Odesláno 19. říjen 2013 Odesláno 19. říjen 2013 hlavně českou republiku, a když tak okolní státy, slovensko, polsko, rakousko, německo... Citovat
xpetrix Odesláno 19. říjen 2013 Odesláno 19. říjen 2013 Rakusko a Nemecko bohuzial,zvysok mas v SZ. Citovat
Mike407 Odesláno 19. říjen 2013 Odesláno 19. říjen 2013 Německo 2012/2013 už je také na světě. xpetrix koukni do SZ Citovat
lowinger Odesláno 28. říjen 2013 Odesláno 28. říjen 2013 Ahoj, mohl bych někoho šikovného poprosit o link na Východní Evropa - SZ (Česko, Slovensko, Maďarsko, Polsko) pro RT3? Děkuji moc! Citovat
robosenec Odesláno 28. říjen 2013 Odesláno 28. říjen 2013 Dobry podvecer prajem. Tiez by som velmi pekne poprosil o mapy vychodnej europy pre rt3. Za pomoc vopred mooooc dakujem. Teda hlavne slovensko, cesko [Edited on 28/10/13 18:03 by robosenec] Citovat
bart.lbc Odesláno 29. říjen 2013 Odesláno 29. říjen 2013 Tak nám to zase začne znovu http://citroen.navigation.com/C8-2001/NaviDrive--RT3--Europe-2013-2014-Edition-/citroen-eu/product/T1000-21268C/en_GB/EUR/ Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.