Jofo83 Odesláno 25. březen 2011 Odesláno 25. březen 2011 Ahojte, nemate niekto skusenosti, v motori pri otackach nad 2500 mi z nicoho nic zacalo klepat. Taky vyrazny rachotivy zvuk. Mam peugeot 306 break 1.8 benzin 16 ventil. Citovat
straki007 Odesláno 25. březen 2011 Odesláno 25. březen 2011 Zeby sebou cuknul rozvod?? Nevahej a let za nekym kdo tomu rozumi... Ale muze to byt \"jenom\" remenice. Citovat
Jofo83 Odesláno 26. březen 2011 Autor Odesláno 26. březen 2011 rozvod to nevypada byt, tie su ako nove. dnes sme sli do servisu a v pondelok budem vediet, zevraj to vypada na ojnicu Citovat
straki007 Odesláno 26. březen 2011 Odesláno 26. březen 2011 Ty jooo. Ted mne napada.........nedela to jenom za studena?? Na tyhle motory byla kdysi DAVNO svolavacka na vymenu pistu.. Citovat
stanley811 Odesláno 27. březen 2011 Odesláno 27. březen 2011 mne klepe len za studena a potom pri pridani...ked auto stoji a je zohriaty motor tak to nerobi, aky tam moze byt problem?? Citovat
straki007 Odesláno 27. březen 2011 Odesláno 27. březen 2011 To co jsem psal....nejspis. Alezkus jeste shodit remen prislusenstvi(alternator a servo).. Pak dej vedet.Jinak to vidim na pisty a vlozky. Proste tam je vule mezi pistem a vlozkou a pist rezonuje do vlozky(valce). Kdyz se to ohreje tak se pist roztahne vic nez vlozka a tim padem je to slabsi. Kdyby to byla ojnice tak klepe za tepla jeste vic.... Zkus nejdriv ten remen... Citovat
stanley811 Odesláno 27. březen 2011 Odesláno 27. březen 2011 moze to mat aj nejaky vplyv na spotrebu?? no ak si s tym neporadim sam budem musiet zajst do servisu....nevies kolko priblizne by ma to vyslo?? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.