Andreww Odesláno 10. květen 2011 Odesláno 10. květen 2011 Taky jsem pro volant. Sám nad tím obšitím přemýšlím [upravil dne 10/5/11 14:05 Andreww] Citovat
pipistrel Odesláno 10. květen 2011 Odesláno 10. květen 2011 jednoznacne volant. ocenis to hned a potesi ta to vzdy ked sadnes do auta. a preco STK? Citovat
Frozz Odesláno 10. květen 2011 Autor Odesláno 10. květen 2011 Díky...rozhodnuto :papa - volant. To bude paráádička, konečně se mi nebudou klouzat a potit ruce. Pipi: abych si nechal dát razítko na typový list a pak na magistrát potvrdit 15\" kola Citovat
pipistrel Odesláno 10. květen 2011 Odesláno 10. květen 2011 jaaaj taaak aj som zabudol a inak ten volant je sto a jedno gumovy oproti kozenemu. ja som dal trochu viac za origo (co som si mohol dat tiez len obsit a mozno lacnejsie) ale nelutujem ani jedno evri. ovela lepsie to je aj na pohlad aj na dotyk. Citovat
paric Odesláno 10. květen 2011 Odesláno 10. květen 2011 AHoj a kde si nechavas ten volant obsit ? A aka tambude cena, ak to nie je tajne ? Citovat
ygnor206 Odesláno 10. květen 2011 Odesláno 10. květen 2011 To že to máš nakoplý je v pořádku auto vypadá dravěji než když za sebou budeš tahat prdel:D ale chce to oboje dolu decentně tak 7 - 8 cm a pak to bude brko:roker Citovat
Frozz Odesláno 10. květen 2011 Autor Odesláno 10. květen 2011 AHoj a kde si nechavas ten volant obsit ? A aka tambude cena, ak to nie je tajne ? volantech.cz ... cca 1400Kč včetně \"bicepsů\". Ygnor - no, ono z téhle fotky to vypadá hodně nakoplý, ale zkresluje to bylo to trochu z kopce, narovince to vypadá fajn Citovat
Frozz Odesláno 14. květen 2011 Autor Odesláno 14. květen 2011 Táák jsme se do druhých sloupků pustili s kámošem, a za cca 2.5hod poctivé práce hotovo!!! Podlě mě to vypadá suprově :mrk:mrk Citovat
podolak2 Odesláno 14. květen 2011 Odesláno 14. květen 2011 jo pěkny ale ty brzdy si měl dat na červenou ... a ty okynka udělej tak jak ja Citovat
Jacobsoon Odesláno 14. květen 2011 Odesláno 14. květen 2011 líbí se mi takto ten volant, černej plus červené obšití., chci si to nechat udělat takto. jinak dobrá kára kola tomu sedí super Citovat
Frozz Odesláno 14. květen 2011 Autor Odesláno 14. květen 2011 Pipi - dík Podolák - brzdiče teprv půjdou do červena, ale ta červená je taková tmavší, jako ty proužky, takže to bude vidět,ale nebude to bít do očí, už e těším až to natřu. Okna udělám jen zadní stahovačky + zadní okno, do předních nebudu zasahovat. Jacobsoon - jo volant je pěknej, ale já půjdu do bílého obšití . Dík za pochvalu .. ještě jedna, focena mobilem z bytu: [upravil dne 14/5/11 23:37 Frozz] Citovat
Frozz Odesláno 27. květen 2011 Autor Odesláno 27. květen 2011 VOLANT DOMA - kůže hladká - kůže perforovaná - dodělané bicepsy - proužek = cena 1970Kč (vč. dopravy), v PO odpoledne volant odeslán, v PÁ odpoledne přišel, super rychlost :o Citovat
Cinicman Odesláno 27. květen 2011 Odesláno 27. květen 2011 :mrk:mrk ...perfektné. Dobre si to vymyslel Citovat
pipistrel Odesláno 27. květen 2011 Odesláno 27. květen 2011 ten volant je moc paci sa mi. uz ho len nahodit. tusim ti ho budem aj zavidiet [upravil dne 27/5/11 16:13 pipistrel] Citovat
Frozz Odesláno 28. květen 2011 Autor Odesláno 28. květen 2011 Dnešní práce, zítra dodělám druhý. Na fotkách vypadá červená celkem světle, ale je o malinko tmavší (viz. 4tá fotka)... a pak jsem pomáhal (no dělal jsem to spíš já) kámošovi s karbon foliema na bavoráka: [upravil dne 28/5/11 21:20 Frozz] Citovat
Frozz Odesláno 28. květen 2011 Autor Odesláno 28. květen 2011 A takto vypadá volant v pugovi + pár foto: Citovat
Frozz Odesláno 28. květen 2011 Autor Odesláno 28. květen 2011 Protože jsem to tak viděl u více lidí, ničemu to nevadí, kdybych to nenabravil tak by byly takový hnusný černý Citovat
Frozz Odesláno 29. květen 2011 Autor Odesláno 29. květen 2011 Dnešní práce: druhý brzdič a pár lišt do karbon folie (bohužel né u mě, ale zase kámošovi) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.