733thunder Odesláno 29. březen 2011 Odesláno 29. březen 2011 Paradicka:super Keby Ta omrzeli,daj vediet Citovat
venca5 Odesláno 29. březen 2011 Autor Odesláno 29. březen 2011 Nebudu 15ky male na 406? [Edited on 29/3/11 20:26 venca5] Citovat
obaf Odesláno 30. březen 2011 Odesláno 30. březen 2011 budu, ale vacsina ludi aj tak nema zapisane vacsie disky v TP:( Citovat
733thunder Odesláno 31. březen 2011 Odesláno 31. březen 2011 Teraz tam mam patnastky plechy a staci mi to.Neuvazujem o vacsich:roker Citovat
venca5 Odesláno 4. září 2011 Autor Odesláno 4. září 2011 Pridávam pár nových fotiek z dovolenky z Chorvátska, ktoré sa mi zdá, že sa celkom podarili:)...fotené Nikonom D90 Inak na aute sú nové: - predné kotúče (Febi), doštičky (ATE) - tyčky stabilizátora (Meyle HD) - čapy spodných ramien (Moog) Auto inak funguje bezchybne, spotreba na ceste do Chorvátska (3 osoby, plný kufor, zapnutá klíma, priemerná rýchlosť po dialnici 120 km/h) mi vyšla 7.2 litra, čo som bol úplne prekvapený. Cestou naspäť, rovnaké zaťaženie...ale časť cesty cez hory (jazda na dvojke, trojke) mi vyšla 7 litrov, čo som bol ešte viac prekvapený Takže som spokojný, len sa mi zdá, že na jednotke a dvojke sa ťažšie rozbieha, ale to bude asi nízkym krútiacim pri nízkych otáčkach:) [Edited on 4/9/11 12:19 by venca5] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.