pyrone Odesláno 15. březen 2011 Odesláno 15. březen 2011 Ahojte, potreboval by som vediet ako je to s vymenou manualneho zrkadla za elektrochromaticke (samozatmavovacie) zrkadlo? je to iba prehodenie kus za kus + pripojenie elektriky? menil to uz niekto? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.