Radek Hurvajz Odesláno 7. říjen 2011 Odesláno 7. říjen 2011 Aha, ja dnes potkal u HK jednu červenou a měla kapotu v tomhle stylu, tak jsem myslel jestli jsi to nebyl ty.
oni Odesláno 7. říjen 2011 Autor Odesláno 7. říjen 2011 Nn to jsem nebyl ja.. do hradce cas od casu jezdim,ale dnes jsem byl uz novym nekde uplne jinde...
oni Odesláno 21. říjen 2011 Autor Odesláno 21. říjen 2011 tak auto prave odjelo... priznam se ze nejaka slza spadla... auto budu vydavat casto,takze ho budu mit pod dozorem, coz nejsem zrovna nadsen... chjo.... :(
GRiMx Odesláno 22. říjen 2011 Odesláno 22. říjen 2011 Tak to je pěkná škoda njn, jedno dojde na všechny.. za kolik šlo ?
oni Odesláno 23. říjen 2011 Autor Odesláno 23. říjen 2011 30 000,- coz je pro me velmi pekna cena, jinak bych o prodeji ani nepremyslel.
GRiMx Odesláno 23. říjen 2011 Odesláno 23. říjen 2011 30 000,- coz je pro me velmi pekna cena, jinak bych o prodeji ani nepremyslel. Krásná cena
Recommended Posts