Radek Hurvajz Odesláno 7. březen 2011 Odesláno 7. březen 2011 No tak když ti vykvasí tak to je už hotovo. U nas se to stát nemuže, jakmile to naložim tak to nikdy nevydrží tak dlouho jak vby spravně mělo, vždycky to někdo sežere dřív. Jinak to běhání je spíše spojené s tím olejem ve kterém je to naložené [upravil dne 7/3/11 21:44 Radek Hurvajz] Citovat
h4wk3y Odesláno 7. březen 2011 Odesláno 7. březen 2011 taky mozny... ale kdyz je ma ta kamoska, tak jsem nikdy nebehal... ale buh vi .... ja je nechal prave tyden v lednicce, a uz to bylo asi moc... Citovat
Guest minimaxa Odesláno 9. březen 2011 Odesláno 9. březen 2011 po 14 dnech jsou hotové, dřív určitě ne, a kvasit nesmí ani naložené půl roku. jak kvasí, je něco špatně....! Citovat
kobra Odesláno 9. březen 2011 Autor Odesláno 9. březen 2011 Pak je zde varianta to nechat naložit kamošku, ne ? A bude to hermelín type MISS h4wk3yová taky mozny... ale kdyz je ma ta kamoska, tak jsem nikdy nebehal... ale buh vi .... ja je nechal prave tyden v lednicce, a uz to bylo asi moc... Citovat
h4wk3y Odesláno 10. březen 2011 Odesláno 10. březen 2011 kdyby to byla miss h4wk3yová... bohuzel neni... posledni dobou uz nedostavam ani ten nalozenej hermelin.. dostal jsem recept, abych neotravoval ty baby ... Citovat
kobra Odesláno 10. březen 2011 Autor Odesláno 10. březen 2011 Tak to zkus naopak. Nakup suroviny, přikup kytici růží a přiznej se, že by jsi ji u toho nakládání rád pozoroval. Ach Ti chlapi ...... [upravil dne 10/3/11 18:51 kobra] Citovat
Guest Scratch Odesláno 12. březen 2011 Odesláno 12. březen 2011 ja mam uz mesic nalozeny, tak snad vydrzej Citovat
kobra Odesláno 12. březen 2011 Autor Odesláno 12. březen 2011 Pokud do nich nezaneseš po večerech bacila vidličkou, vydrží..... Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 12. březen 2011 Odesláno 12. březen 2011 Scratch je bacil, ten tam vleze celej a všechny sežere:D Citovat
kobra Odesláno 12. březen 2011 Autor Odesláno 12. březen 2011 Věřím tomu, proto na to upozorňuji...... Citovat
Guest Scratch Odesláno 17. březen 2011 Odesláno 17. březen 2011 tak jsem neodolal, dal jsem si mesicniho hermouse, a dneska jsem neopustil zachod ani na 10 metru, radsi.... zas to cloveka hezky procisti, jsem to zkousel jako minimaxa, do toho tajnyho koreni, je to dobry, ale ten mesic uz je asi moc, ma pr....l snad dneska poznala stredovek [upravil dne 17/3/2011 21:10 Scratch] Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 17. březen 2011 Odesláno 17. březen 2011 Copak, sral jsi okovaný cepy a řemdihy:D:D Citovat
punkac Odesláno 18. březen 2011 Odesláno 18. březen 2011 néé, jeho prdel navšívila banda zkurvenejch negrů s letlampou... Není to tak Butchi teda Scratchi? Ps: Ti co citát neznají jde o větu z klasiky Pulp Fiction od Tarantína, nejni to teda myšleno proti zkurvenejm negrům Citovat
Guest Scratch Odesláno 18. březen 2011 Odesláno 18. březen 2011 zapomnel jsi na kleste a maj bejt zfetovany Radek: Mam pocit, ze tam byly i podkovy Ale urcite budou vsem chutnat [upravil dne 18/3/2011 08:45 Scratch] Citovat
punkac Odesláno 18. březen 2011 Odesláno 18. březen 2011 ahááá, no nic možná by se ty hermelíny mohli poslat do Letanovců. Třeba by jim udělaly radost Citovat
Guest minimaxa Odesláno 18. březen 2011 Odesláno 18. březen 2011 Scratchi, to se nesmí sežrat celej kýbl ty vole :D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.