Ondrík Odesláno 28. únor 2011 Odesláno 28. únor 2011 čaute všetci.Ludia chystám sa v blízkej budúcnosti na kúpu ďalšieho peugeota 309 alebo 405.Som rozhodnutý pre naftový motor.Bol by som rád keby ste mi zdelili svoje poznatky.Potreboval by som hlavne vedieť od ktorého roku mali tieto autá pozinkovanú karosériu.A či spotreba auta rapídne stúpa s vekom motora Citovat
N3R3Z Odesláno 28. únor 2011 Odesláno 28. únor 2011 309 od 1991 pozink, jinak pokud se člověk o motor stará, tak myslím spotřeba nijak nahoru nejde... tata má 405 SRDT a od tý doby co to má, tak jezdí furt kolem 6l/100km Citovat
ozzy56 Odesláno 28. únor 2011 Odesláno 28. únor 2011 hlavně si uvědom, že výroba uvedených modelů skončila před cca 15 a více lety a to nepomůže ani pozink Citovat
N3R3Z Odesláno 28. únor 2011 Odesláno 28. únor 2011 leda že bys narazil na joooo zachovalý garážovaný kousek... ale tam bude zase cenovka uplně jinde Citovat
SV 24 Odesláno 16. březen 2011 Odesláno 16. březen 2011 daj se najit pekny kousky! Jen trochu stesti pri hledani! Jinak ten pozink uz maj od 89 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.