Guest ZILA Odesláno 18. leden 2005 Odesláno 18. leden 2005 Pozvanka na kafe pro všechny i když sedi doma u PC . zila a erika ferry tomyka [Editován dne 18/1/05 ZILA] [Editován dne 18/1/05 ZILA] [Editován dne 18/1/05 ZILA] Citovat
Marlin Odesláno 18. leden 2005 Odesláno 18. leden 2005 hele Zila, a kde ma hrnicek MElody, tam tak asmutne kouka :D:D:D Citovat
lexa Odesláno 19. leden 2005 Odesláno 19. leden 2005 No to čumím:o:o:o asi si dám taky kafe!:P:papa a sakra nemám fo?ák!:o:o:papa:papa Citovat
Sepp Odesláno 19. leden 2005 Odesláno 19. leden 2005 Akorat jsem si jednu kavicku zalil Takze si nechte vsichni chutnat Citovat
kveton Odesláno 19. leden 2005 Odesláno 19. leden 2005 skoda ze nepiju kafe, hned bych si s vama dal taky Citovat
Wasabi Odesláno 22. leden 2005 Odesláno 22. leden 2005 Tááák dám si káfíčko a pohoda a sakra po tom kafíčku by to něco ještě chtělo aaa dám si ještě dýmčičku :papa Citovat
Ferry Odesláno 22. leden 2005 Odesláno 22. leden 2005 :D:D Wasabi, tak tohle je fakt dobry :D:D Citovat
white Odesláno 23. leden 2005 Odesláno 23. leden 2005 Tak to je opravdu nářez. Jak už říkal Ferry dobrá práce. Jen doufám, že si nekdo nedává po kávě sou**ž. To by byly fotečky. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.