Kubíček106 Odesláno 22. únor 2011 Odesláno 22. únor 2011 Ahoj nejste někdo z okolí JBC s možností diagnostiky? (106 r.v.96-97 1.0 33KW) nějak divně mi chytá autíčko :-( Né zrovna stabilní otáčky, a na emisích vím že neprojdu :-) Mám podezření na lambdu, ale rád bych si to potvrdil, než bych jí měnil. Díky za každé info. Citovat
PAJA106 Odesláno 22. únor 2011 Odesláno 22. únor 2011 Tam budeš mít ještě starou zástrčku na diag. Stačí si najít servis, kde dělají diagnostiku Bosche. Budou potřebovat ten jejich počítač, který připojí přes 2 kabely s \"jehlama\" a můžou ti vyjet registr závad a prověřit funkci všech čidel. Mě ta diagnostika + měření kompresních tlaků stála 650. Citovat
Peta-k Odesláno 22. únor 2011 Odesláno 22. únor 2011 kdyz mas starou zastrcku a kontrolku na diagnostiku tak si ji udelas aji doma jako my my mame tu starsi 106 pichnem si do svorky na diagnostiku drat natahnem si ho do kabiny a kdyz ten dra ukostris na 4 sekundy tak ti bude blikat kontrolka diagnostiky to by ti tu dalsi postup kluci vysvetlili ja neumim vysvetlovat ale uz to tady ve foru nekdy bylo ale to uz je ale 2-3 roky:-) Citovat
PAJA106 Odesláno 22. únor 2011 Odesláno 22. únor 2011 Tzv. Vyblikání závad jsem tu též zkoumal. Byla tu popsaná metoda s klíčkem a pak druhá,kde má být jakýsi konektor pod ŘJ. Ani jedna mi nefungovala a návod,do který svorky strčit drát jsem nenašel. Citovat
Peta-k Odesláno 22. únor 2011 Odesláno 22. únor 2011 my mame svorku pod řj je tam pichla do toho plastu jen aby nevypadla a mame tam 2 zdirky a vede k tomu jeden drat od řj tak jsme se podivali kam vede a pak jsme ten drat pichly do ty svorky a natahujem si kabl do kabyny proto aby to mohl delat jeden clovek na spinaci skrince je kostra a dalsi postup uz znas ne? zapnes klicek ukostris 4 sekundy pak kontrolka blikne zhasne chvilku bude zhasla a pak 2 rychleji zasebou a to je kod 12 to znamena ze se spojil s ridici jednotkou a pak jen pridrzis napises atd atd Citovat
Kubíček106 Odesláno 23. únor 2011 Autor Odesláno 23. únor 2011 Vyblikávací metody jsem zkoušel, ale nikdy jsem neuspěl. zásuvku mám v autě na straně řidiče nad levou nohou :-( Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.