honza-v Odesláno 19. únor 2011 Odesláno 19. únor 2011 Ahoj, jdou přední světla prokombinovat před a po faceliftu?? kdyby se předělaly držáky?? Mám starý ksicht a chci xenony Citovat
klm16 Odesláno 19. únor 2011 Odesláno 19. únor 2011 mam pocit ze nove svetla su vecsie, ale niesom si isty :-) Citovat
Martinsk Odesláno 20. únor 2011 Odesláno 20. únor 2011 Myslím, že to pasuje. Už som videl prestavanú 307. Citovat
čakom Odesláno 20. únor 2011 Odesláno 20. únor 2011 podle mě to pasovat nebude. z new modelu mi to svetlo přijde vic protahlejší. Citovat
vochy Odesláno 20. únor 2011 Odesláno 20. únor 2011 asi se to tu už řešilo!musel by si vyměnit nárazník i blatníky a držáky jsou taky jiný ale nevím to na 100% Citovat
Pawllik Odesláno 20. únor 2011 Odesláno 20. únor 2011 asi se to tu už řešilo!musel by si vyměnit nárazník i blatníky a držáky jsou taky jiný ale nevím to na 100% jj presne tak, je tam plno jinych veci, prave pracuju na prestavbe takze pokud se to povede dam tady podrobnou fotodokumentaci.. Citovat
shark734 Odesláno 20. únor 2011 Odesláno 20. únor 2011 treba vymenit minimalne: naraznik, blatniky, kapotu, svetla, vystuhu narazniku a myslim ze aj konektory na svetla...viac neviem ale da sa to, kamarat ma 307 prestavanu, taku ju uz kupil Citovat
DanculD Odesláno 21. únor 2011 Odesláno 21. únor 2011 Preco to chces prestavovat? Mne sa napriklad paci viac stary look. Ja by som ho bral viac ako ten co mam. [upravil dne 21.02.2011 10:05 DanculD] Citovat
Hafan007 Odesláno 21. únor 2011 Odesláno 21. únor 2011 Prečo nekúpiš nové svetlá s šošovkou na starý model a dáš tas xenony ? ? ? Ja som to urobil tak . . . Citovat
dyno Odesláno 21. únor 2011 Odesláno 21. únor 2011 Prečo nekúpiš nové svetlá s šošovkou na starý model a dáš tas xenony ? ? ? Ja som to urobil tak . . . na kolik to pride prosim Citovat
honza-v Odesláno 22. únor 2011 Autor Odesláno 22. únor 2011 Já viděl origo xenony na novej ksicht na eBay.. Na starej nedělali a nějaké polské rádoby čočky proto jsem se ptal jestli to tam nacpu:myslim Asi by to chtělo šikovně ťuknout a nechat si to udělat s novým předkem v peugeotu;) Citovat
Hafan007 Odesláno 22. únor 2011 Odesláno 22. únor 2011 dyno: Pre upresnenie - Svetla niesu určené pre xenony a kupil som ich tu - http://www.tuning-in.sk/predne-svetla-peugeot-307-01-angel-eyes-prevedenie-chromove.html Je to bez el. ovl. a do šošoviek som dal H.I.D-ky a fertik . . . Môžem sem dať aj foto, keď budeš chcieť . . . Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.