Kenedi Odesláno 16. únor 2011 Odesláno 16. únor 2011 Cavte, dnes som skusal nastartovat auto ale bez uspechu.. Symptomy ako ked baterka slaba.. doma som nameral na baterke okolo 12V.. teraz ked mam na nabijacke.. tak je tam asi tak 13,5V Co este moze byt zle? ak tam dam baterku a nebude chciet nastartovat? Poradte prosim Citovat
Přema Odesláno 16. únor 2011 Odesláno 16. únor 2011 Jestli to po nabití chytne tak baterkou.......potom napiš výsledek Citovat
Kenedi Odesláno 16. únor 2011 Autor Odesláno 16. únor 2011 no ale vsak baterka mala 12V .. do rana tu bol takz brutal mraz.. ze cele auto pokryte ladom.. akoze.. koniec... tak neviem Citovat
Martinsk Odesláno 16. únor 2011 Odesláno 16. únor 2011 Skontroluj štartér. Môže byť opotrebený. Tie vstrekovače si vymenil ?? Citovat
Kenedi Odesláno 16. únor 2011 Autor Odesláno 16. únor 2011 Aha tak potom ok.. nabija sa .. teraz nabijaci V => 15,1V Citovat
Martinsk Odesláno 16. únor 2011 Odesláno 16. únor 2011 Druhú baterku si skúšal ?? Aký bol mráz u vás a kde si bral naftu ?? Ako pretáča štartér motorom ?? Citovat
Kenedi Odesláno 16. únor 2011 Autor Odesláno 16. únor 2011 Druhu baterku som neskusal.. mraz ani neviem rano bolo tak 0.. ale cela Bratislava.. pod ladom.. tazko povedat .. a tankoval som na SHELL starter by aj pretocil.. len uz nevladal.. a potom len cvaklo.. piplo.. a nic.. Citovat
Kenedi Odesláno 16. únor 2011 Autor Odesláno 16. únor 2011 mam tam prvotnu baterku L2 400 640A bezudrzbovu.. tak som to otvoril dolial destilovanej vody a dobijam.. uvidim rano.. Citovat
ozzy56 Odesláno 16. únor 2011 Odesláno 16. únor 2011 když ti ráno nebude startovat, přestože jsi baterku nabil, zkus i jinou baterku--půjč si někde v rodině třeba, ta stará baterka může i po nabití být K.O. Citovat
Kenedi Odesláno 16. únor 2011 Autor Odesláno 16. únor 2011 a ked ma baterka viac ako 13 V .. preco by mala byt KO? moje znalosti elektriny su v tomto .. Citovat
ozzy56 Odesláno 16. únor 2011 Odesláno 16. únor 2011 může ukazovat 13 V, ale při startování je vysoký odběr v Ampérech a to už stará baterka neunese...,baterka stárne, desky v ní sulfatují a jednoho krásného dne prostě skončí, uvidíš ráno Citovat
Kenedi Odesláno 16. únor 2011 Autor Odesláno 16. únor 2011 dolieval som tam este destilovanu vodu.. tak uvidime.. Citovat
Lví-ček Odesláno 17. únor 2011 Odesláno 17. únor 2011 Ahoj, nechci zakladat dalši vlakno. Mam podobny problem. Baterku mi měnili v servisu, protože po dvou dnech nenastartovali. Je tam asi dva měsice stara bezudrybovka. Když startuju tak starter toci tak 4 a vice sekund než naskoči motor. Je to normalni nebo je třeba opotřebeny pastorek na starteru nebo nedej bože věnec? Diky za radu. Citovat
ozzy56 Odesláno 17. únor 2011 Odesláno 17. únor 2011 když starter točí motorem, není vadný pastorek ani věnec, bude vadné nějaké čidlo na motoru, které dává špatnou infirmaci řídící jednotce motoru, zkus diagnostiku Citovat
Lví-ček Odesláno 17. únor 2011 Odesláno 17. únor 2011 Díky za radu. Myslel jsem,že to bude mechanická záležitost. Citovat
Kenedi Odesláno 18. únor 2011 Autor Odesláno 18. únor 2011 taaaaak .... po nabiti baterky vcera chytilo na prvy brnk )) prisiel som do prace a vecer ani trt natocit... baterka v pcku... tak dostalo novu 73a startovaci prud 710 dufam ze to bolo baterkou Citovat
ozzy56 Odesláno 18. únor 2011 Odesláno 18. únor 2011 tak to dopadlo, jak jsem tušil , zkus jěště změřit, kolik proudu odebírá el. soustava auta po vypnutí klíčku Citovat
Martinsk Odesláno 18. únor 2011 Odesláno 18. únor 2011 Ešte ma napadlo, alternátor ti vôbec dobíja ?? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.