Y2K Odesláno 3. březen 2011 Autor Odesláno 3. březen 2011 skus sa teda popytat na cenu a vyskusam aj ja u nas a uvidime teda dik [upravil dne 3.3.2011 21:50 Y2K] Citovat
kupák Odesláno 4. březen 2011 Odesláno 4. březen 2011 Zdarec, tak jsem volal do Peu v Pardubicích a cena tam je 1.149,-- Kč včetně DPH, takže nějakých 45-46 eur za kus. Pán mi říkal, že když vezmu 6 kusů, daj ještě nějakou slevičku. Ještě mně napadlo, že jsem viděl, že některé Peu servisy už dávají slevu členům klubu, tak se můžeme optat i tam, případně kontaktovat Pe.Tra, jestli by něco nevykouzlil. Zatím zdar [upravil dne 4/3/11 10:19 kupák] Citovat
Y2K Odesláno 4. březen 2011 Autor Odesláno 4. březen 2011 No ja som volal do pazotu v NM a ze nemaju samozrejme, ale vedeli by zohnat za 45 E, ale ked som sa spytal ci su to urcite znacka Delphi, ze .... nooo, ano, asi su Pekna odpoved. No a ta cena v Eurach od teba je fajn, len sa obavam ze mas zly prepocet EDIT: Tak uz si to opravil [upravil dne 4.3.2011 11:21 Y2K] Citovat
kupák Odesláno 4. březen 2011 Odesláno 4. březen 2011 2 jako 4 Tak to máš u Vás za stejnou cenu. Ale ještě bych se pozeptal na tu slevu na klubovou kartu někde tady, třeba by se to vyplatilo. Zatím zdarec. Citovat
Y2K Odesláno 4. březen 2011 Autor Odesláno 4. březen 2011 jj...dakujem zatial ta klubova zlava ma urcite zaujima Citovat
Y2K Odesláno 4. březen 2011 Autor Odesláno 4. březen 2011 tak na SK vraj ziadna klubova zlava, iba v CZ A z pazotu mi odpovedali ze oni nevedia aka je to znacka cievok, ze zalezi co pride v baleni to mi je teda pristup Citovat
Y2K Odesláno 8. březen 2011 Autor Odesláno 8. březen 2011 nasiel som jednu Delphi v garazi som si spomenul ze raz mi ju menili prave za tuto a ja somar som ju vymontoval ked som menil tie cievky za pouzite takze ich potrebujem 5 kusov no zas som usetril Citovat
MartinO Odesláno 25. březen 2011 Odesláno 25. březen 2011 teraz som menil 3 ks pod sanim, cena za 3 ks 119,29 ojro. kod 597094 cievka indukcna ES9J 407 607 Inak v Peu v cz maju zlavy podla veku auta az do 30 percent, na slov. to zatial nemaju . tieto som kupoval Citovat
Y2K Odesláno 16. květen 2011 Autor Odesláno 16. květen 2011 furt som sa k tomu nedostal...ale secko sa neda naraz Citovat
Y2K Odesláno 24. červen 2011 Autor Odesláno 24. červen 2011 taakze...idem konecne do toho. kto by mi vedel s tym teda pomoct? respektive uplatnit aj klubovu zlavu dakde v CZ? Na SK o zlave nepoculi tak asi im nedam zarobit Potrebujem 5 ks zapalovacich cievok Delphi. Jednu uz mam Plus k tomu by som asi vymenil aj sviecky, Bosch Platinum (tusim) take co maju 4 tie nozicky. Poradte kde a za kolko [upravil dne 25.6.2011 01:17 Y2K] Citovat
Chepp Odesláno 24. červen 2011 Odesláno 24. červen 2011 Mam se ti tam skocit zeptat jakou mi na to udelaji cenu? Jak klubovou tak na stari vozidla? Citovat
Y2K Odesláno 26. červen 2011 Autor Odesláno 26. červen 2011 Keby si to pre mna urobil bol by som ti vdacny Citovat
MartinO Odesláno 28. červen 2011 Odesláno 28. červen 2011 dnes som kupoval dalsie 3ks a moj problem to neodstranil, priamo v peugeote, 120 ojoro 3 ks /cena s 10proc slevou/. boli riesene na objednavku, nemali ich priamo na predajni, objednavali ich, ak budes mat zaujem daj vediet. Inak ta zlava 30 percent je za podmienky ze si u nich nechas spravit aj opravu co som niekde cital. [upravil dne 28/6/11 19:39 MartinO] Citovat
Pe.Tr Odesláno 28. červen 2011 Odesláno 28. červen 2011 bosh platinum se uz delaji opet jednobodove a nelekni se svizka ma o 4mm delsi zavit ale maka to v cajku jinak jsem dalval tri nove civky valeo a pohoda Citovat
Y2K Odesláno 28. červen 2011 Autor Odesláno 28. červen 2011 ach to si ma nepotesil a nedaju sa este niekde tie Bosche zohnat? Valeo moc nechcem, vsade citam ze jedine Delphi, tak si asi radsej necham poradit Citovat
Y2K Odesláno 28. červen 2011 Autor Odesláno 28. červen 2011 mam podobny problem zatial som ho neriesil Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.