Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Zdarec, tak jsem volal do Peu v Pardubicích a cena tam je 1.149,-- Kč včetně DPH, takže nějakých 45-46 eur za kus. Pán mi říkal, že když vezmu 6 kusů, daj ještě nějakou slevičku.

Ještě mně napadlo, že jsem viděl, že některé Peu servisy už dávají slevu členům klubu, tak se můžeme optat i tam, případně kontaktovat Pe.Tra, jestli by něco nevykouzlil. Zatím zdar

[upravil dne 4/3/11 10:19 kupák]

Odesláno

No ja som volal do pazotu v NM a ze nemaju samozrejme, ale vedeli by zohnat za 45 E, ale ked som sa spytal ci su to urcite znacka Delphi, ze .... nooo, ano, asi su :D

Pekna odpoved.

No a ta cena v Eurach od teba je fajn, len sa obavam ze mas zly prepocet :P

EDIT: Tak uz si to opravil ;)

[upravil dne 4.3.2011 11:21 Y2K]

Odesláno

2 jako 4 :D

Tak to máš u Vás za stejnou cenu. Ale ještě bych se pozeptal na tu slevu na klubovou kartu někde tady, třeba by se to vyplatilo. Zatím zdarec.

Odesláno

tak na SK vraj ziadna klubova zlava, iba v CZ ;)

A z pazotu mi odpovedali ze oni nevedia aka je to znacka cievok, ze zalezi co pride v baleni :D

to mi je teda pristup :P

Odesláno

nasiel som jednu Delphi v garazi :D

som si spomenul ze raz mi ju menili prave za tuto a ja somar som ju vymontoval ked som menil tie cievky za pouzite :D

takze ich potrebujem 5 kusov :)

no zas som usetril :D

  • O 3 týdny později...
Odesláno

teraz som menil 3 ks pod sanim, cena za 3 ks 119,29 ojro.

kod 597094 cievka indukcna ES9J 407 607

Inak v Peu v cz maju zlavy podla veku auta az do 30 percent, na slov. to zatial nemaju :bacha.

tieto som kupoval

post-35053-14109616303486_thumb.jpg

  • O 1 měsíc později...
  • O 1 měsíc později...
Odesláno

taakze...idem konecne do toho.

kto by mi vedel s tym teda pomoct?

respektive uplatnit aj klubovu zlavu dakde v CZ?

Na SK o zlave nepoculi tak asi im nedam zarobit ;)

Potrebujem 5 ks zapalovacich cievok Delphi.

Jednu uz mam :P

Plus k tomu by som asi vymenil aj sviecky, Bosch Platinum (tusim) take co maju 4 tie nozicky.

Poradte kde a za kolko ;)

[upravil dne 25.6.2011 01:17 Y2K]

Odesláno

dnes som kupoval dalsie 3ks :myslim a moj problem to neodstranil, priamo v peugeote, 120 ojoro 3 ks /cena s 10proc slevou/. boli riesene na objednavku, nemali ich priamo na predajni, objednavali ich, ak budes mat zaujem daj vediet.

Inak ta zlava 30 percent je za podmienky ze si u nich nechas spravit aj opravu co som niekde cital.

[upravil dne 28/6/11 19:39 MartinO]

Odesláno

ach to si ma nepotesil

a nedaju sa este niekde tie Bosche zohnat?

Valeo moc nechcem, vsade citam ze jedine Delphi, tak si asi radsej necham poradit :myslim

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...