H@sky Odesláno 12. únor 2011 Odesláno 12. únor 2011 Zdravím, jestli je tu tohle téma už někde založený tak se omlouvám , ale mám dotaz koupil jsem 17\" Alu kola a k nim mám gumy 225/50 17\" a mám tak trošku obavy jestli je tam dostanu bez problémů, myslím tím aby mě pak někde nedřeli nebo tak podobně. Díky Citovat
Peca24 Odesláno 12. únor 2011 Odesláno 12. únor 2011 205/50/17 ma kamos vyzkouseno a bez problemu na discich s et kolem 15 Citovat
GooFy Odesláno 12. únor 2011 Odesláno 12. únor 2011 já mám 205/45/17 a pujdou tam ale musím mít podložky kvůly velkýmu et, protože by my to vzadu škrtalo o nápravu Citovat
H@sky Odesláno 12. únor 2011 Autor Odesláno 12. únor 2011 Aha ale když dám teda 205 na 50 tak by to mělo být bez problemu ? [upravil dne 12/2/11 19:58 H@sky] Citovat
čakom Odesláno 12. únor 2011 Odesláno 12. únor 2011 když ty kola maš už koupeny tak je tam dej a uvidiš. pokud nemaš snižovany auto tak si myslim že by nemel byt problem. možna ti to bude dřít jen při plným rejdu o podbeh Citovat
H@sky Odesláno 12. únor 2011 Autor Odesláno 12. únor 2011 nemám to snižovaný mam to originál všechno, to ET není zas tak velký abych tam musel mít podložky ně ? když je to jen 16. Citovat
H@sky Odesláno 12. únor 2011 Autor Odesláno 12. únor 2011 Jo tak že říkáš jedínej problém by mohl být v tom plným rejdu jo ? Jinak kola mám tyhle [upravil dne 12/2/11 20:26 H@sky] Citovat
čakom Odesláno 12. únor 2011 Odesláno 12. únor 2011 muže to dřít u nekde jinde ale to uvidiš až to nasadiš. když to maš doma tak to zkus. zajimyvy kola. jednu dobu jsem se na ne taky divyl. chtel jsem neco neokoukanyho Citovat
H@sky Odesláno 12. únor 2011 Autor Odesláno 12. únor 2011 No jako úplně doma je ještě nemám tak pravě to potřebuju vyřešit... Citovat
ThorR Odesláno 12. únor 2011 Odesláno 12. únor 2011 Mysllím že při ET16 a šířce 225 to bude u toho podběhu hodně na hraně. A na 225 jezdit s 1.8 nebude taky žádná sláva Citovat
čakom Odesláno 12. únor 2011 Odesláno 12. únor 2011 taky jsem mel 225 ale v 16\" a 1,8 s timbyla uplne mrtva Citovat
H@sky Odesláno 12. únor 2011 Autor Odesláno 12. únor 2011 jo no taky jsem to uz slyšel :-D :-D ale tak v 16ckach a v 17 ckach je nejakej rozdil jako co se tyce toho dřeni o něco ? tam je jen rozdíl že jsou menší ne ? Citovat
H@sky Odesláno 12. únor 2011 Autor Odesláno 12. únor 2011 jasny tak 205 na 45 17\" a bude to bez problemů ? Citovat
Strejdakopec Odesláno 13. únor 2011 Odesláno 13. únor 2011 205/45/17 mají zhruba stejný obvod jako 205/55/16 s kterými není absolutně žádný problém takže bude vše o.k. záleží pouze na ET které když je nižší než 18 tak je vše úplně v pohodě a J které udává šířku ráfku v palcích...ale budeš mít tak 7,...7,5...nebo max 8...nečekám že bys měl ET 0 Citovat
Vítek1 Odesláno 13. únor 2011 Odesláno 13. únor 2011 taky jsem se na ty kola dival byli i na aukru za super penize ale nejak jsem je zavrhnul. pak nahod foto jak vypadaji na aute Citovat
čakom Odesláno 13. únor 2011 Odesláno 13. únor 2011 alternativy pro seriový kola 195/65/15 je 205/55/16, 205/50/17, 215/45/17 J neuvadí šiřku rafku. J je označení pro okraj rafku Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.