Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Zdravím, jestli je tu tohle téma už někde založený tak se omlouvám , ale mám dotaz koupil jsem 17\" Alu kola a k nim mám gumy 225/50 17\" a mám tak trošku obavy jestli je tam dostanu bez problémů, myslím tím aby mě pak někde nedřeli nebo tak podobně. Díky :myslim

Odesláno

když ty kola maš už koupeny tak je tam dej a uvidiš.

pokud nemaš snižovany auto tak si myslim že by nemel byt problem.

možna ti to bude dřít jen při plným rejdu o podbeh

Odesláno

muže to dřít u nekde jinde ale to uvidiš až to nasadiš. když to maš doma tak to zkus.

zajimyvy kola. jednu dobu jsem se na ne taky divyl. chtel jsem neco neokoukanyho

Odesláno

jo no taky jsem to uz slyšel :-D :-D ale tak v 16ckach a v 17 ckach je nejakej rozdil jako co se tyce toho dřeni o něco ? tam je jen rozdíl že jsou menší ne ?

Odesláno

205/45/17 mají zhruba stejný obvod jako 205/55/16 s kterými není absolutně žádný problém takže bude vše o.k. záleží pouze na ET které když je nižší než 18 tak je vše úplně v pohodě a J které udává šířku ráfku v palcích...ale budeš mít tak 7,...7,5...nebo max 8...nečekám že bys měl ET 0 :D

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...