destiny Odesláno 12. leden 2005 Odesláno 12. leden 2005 http://auto.idnes.cz/automoto.asp?r=automoto&c=2005M007h01D Citovat
Gotrek Odesláno 12. leden 2005 Odesláno 12. leden 2005 Uff. No na to, že to má být městské vozítko, tak to má odpružení jako pouštní bugina. Nu ale při stavu našich silnic se není co divit. Nicméně se mi to nelíbí, vypadá to jako rakev na kolečkách... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.