GooFy Odesláno 29. leden 2011 Odesláno 29. leden 2011 potřeboval bych zjistit který kabel co je a který to je konektor, myslím že to je ten bílej? potřeboval bych zapojit redukci na cinche k zesilovači na origo rádio. už mám vše natáhané a stímhle si nevím rady. Děkuji Citovat
Ferry Odesláno 29. leden 2011 Odesláno 29. leden 2011 najdi si zapojeni ISO konektoru, osazeni audio vystupu odpovida bez problemu http://www.google.com/images?q=ISO+car+radio&hl=en&client=firefox-a&hs=5LZ&rls=org.mozilla:cs:official&prmd=ivns&source=lnms&tbs=isch:1&ei=VUNETc_xCo2LswadqtSdDg&sa=X&oi=mode_link&ct=mode&cd=2&ved=0CAoQ_AUoAQ&biw=1680&bih=858 Citovat
GooFy Odesláno 29. leden 2011 Autor Odesláno 29. leden 2011 teď mi prosím ještě pověz co co znamená s tý spodní tabuky vim ale z tý horní sem jelen. A můžu remote od zesiku dát do toho gnd ? Citovat
Přema Odesláno 29. leden 2011 Odesláno 29. leden 2011 tady na A5 [upravil dne 29-1-11 18:19 Přema] Citovat
GooFy Odesláno 29. leden 2011 Autor Odesláno 29. leden 2011 ooo děkuji to je přesně to co sem hledal dík moc jdu to zapojit Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.