Guest Jirka12 Odesláno 13. prosinec 2012 Odesláno 13. prosinec 2012 vypadá to suproově jakou si použil koncovku?Nebo si dával celej poslední tlumič? je to koncovka ultersport, celej tlumič by byl samozřejmě lepší,ale přímo pro sw ho dělá pouze remus a stojí cca desítku, a bastlit tam nějaký univerzál se mi nechtělo, takže to nakonec skončilo jen u koncovky... :-) Citovat
Guest Jirka12 Odesláno 13. prosinec 2012 Odesláno 13. prosinec 2012 ....tak duplex popravdě nevypadá také zle, třeba se k druhé koncovce někdy dopracuju ,i když u nás na STK začínají mít už výhrady i k jednoduchým větším koncovkám...natož k duplexům... Citovat
filipino Odesláno 13. prosinec 2012 Odesláno 13. prosinec 2012 Zdravím kolegové, tak už to mám taky za sebou .......................... Citovat
Frantic Odesláno 13. prosinec 2012 Odesláno 13. prosinec 2012 jirka12 jednym slovom des, to je presne ako ked si chlapci kupia favoritku a urobia na nej tuzing, jeden vyfuk funkcny a dalsie 3 hluche... a ani s tou dvojkoncovkou to neni ziadna vyhra, k elegantnemu autu sa nehodi proste sportove prevedenie vyfukov. filipino- to ma uz celkom zaujalo vyzera to na styl audi, pravdupovediac na take nieco by som sa osobne dal nahovorit skor ako na tie predchadzajuce:P Citovat
Tomajda_406 Odesláno 13. prosinec 2012 Odesláno 13. prosinec 2012 Frantic:furt lepší než tam nemít nic schovanej výfuk je děsnej.. Citovat
Frantic Odesláno 13. prosinec 2012 Odesláno 13. prosinec 2012 tak to je vec nazoru a postoja... ja neriesim ci mi tam nieco trci alebo nie iste je to pekny doplnok ale aby som dorabal koli tomu nieco to nie Citovat
DERT123 Odesláno 13. prosinec 2012 Odesláno 13. prosinec 2012 Premku co tam mas za vyfuk? Nemas nejake video kde pocuk ako ti to pradie:D Citovat
Laďa Odesláno 14. prosinec 2012 Odesláno 14. prosinec 2012 Frantic:furt lepší než tam nemít nic schovanej výfuk je děsnej.. To jsi pil nějaký metanol než jsi napsal tento příspěvek?:D Citovat
Přema Odesláno 14. prosinec 2012 Odesláno 14. prosinec 2012 Premku co tam mas za vyfuk? Nemas nejake video kde pocuk ako ti to pradie:D To jde slyšet jen v tahu...za jízdy.... Citovat
Tomajda_406 Odesláno 14. prosinec 2012 Odesláno 14. prosinec 2012 Frantic:furt lepší než tam nemít nic schovanej výfuk je děsnej.. To jsi pil nějaký metanol než jsi napsal tento příspěvek?:D Pil jsem Kofolu bohužel si se netrefil Nechápu tvojí otázku.Co na tom vidíš?Je vidět,že se ti asi líbí u 1.6 nebo u dalších motorizací schovanej vejfuk..Každej má jinej vkus..100lidí 100chutí Citovat
Frantic Odesláno 14. prosinec 2012 Odesláno 14. prosinec 2012 tomajda vidim ze teba 207cky a 308cky frustruju co? Citovat
Tomajda_406 Odesláno 14. prosinec 2012 Odesláno 14. prosinec 2012 Frantic: já tím nic špatnýho nemyslel. Prostě se mi nelíbí jak peugeot jako celkově má ty vejfuky takový divný..na mé 407dmě 2.2HDI mám taky schovanej vejfuk a má 2 zahnutý koncovky a taky se mi to nelíbí..Nejvíc by se mi líbil tenhle celej tlumič s koncovkou http://www.rclinebyirmscher.de/index.php?todo=detail&artnr=4004108007&carid=40701&root=1&detail=exterieur Citovat
filipino Odesláno 14. prosinec 2012 Odesláno 14. prosinec 2012 Pro chuck11 : dneska jsem je nafotil ze spoda a dávám je sem, jak jsem Ti psal: Citovat
filipino Odesláno 14. prosinec 2012 Odesláno 14. prosinec 2012 Tomajda_406: díky Docela dlouho jsem přemýšlel, co s tím výfukem udělám, protože původní stav je asi jediná vnější vada na kráse na jinak tomto nádherném autě. Dlouho jsem hledal na netu, až narazil na ULTER sport ,kde se mi jednak koncovky doporučené pro tento vůz líbily a jednak zase nebyly až tak drahé. Jak tady výše psal uživatel Frantic, vzdáleně to připomíná styl audi, což je asi to jediné, co se mi na této značce líbí ..................... Citovat
Tomajda_406 Odesláno 14. prosinec 2012 Odesláno 14. prosinec 2012 na kolik tě vyšel jestli to není tajný ? klidně SZ Citovat
filipino Odesláno 14. prosinec 2012 Odesláno 14. prosinec 2012 Tak tajný to není, ale bojím se, že by mě tady lidi ukamenovali, až napíšu tu cenu za práci ............2x 830,- koncovky + 3.000,- práce Citovat
Tomajda_406 Odesláno 14. prosinec 2012 Odesláno 14. prosinec 2012 aha hele poslal by jsi mi prosimtě link kde si kupoval ty koncovky? Citovat
filipino Odesláno 14. prosinec 2012 Odesláno 14. prosinec 2012 no problem: http://www.tuningshop.cz/ladene-vyfuky-a-koncovky/koncovka-vyfuku-ulter-sport-peugeot-407-sw-hdi-04-12-oval-120x80mm/ Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.