Budhas Odesláno 27. leden 2011 Autor Odesláno 27. leden 2011 Tak patici to neni... :-( propipla a na právem světle bez problemu... Citovat
Budhas Odesláno 30. leden 2011 Autor Odesláno 30. leden 2011 Tak jsem vyměnil cívky ezi sebou a tas co jsem se domníval, že je špatná, tak nesvítí ani na druhým světle...takže asi odešla...tu funkční jsem přehodil aspoň na levý světlo, aby cajti nepyskovaly...A jdu shánět jinou.... Citovat
Budhas Odesláno 30. leden 2011 Autor Odesláno 30. leden 2011 To ani nehledej,stejne to určitě nový kupovat nebudu... Citovat
Přema Odesláno 31. leden 2011 Odesláno 31. leden 2011 0000657033 ELEKTRON JEDN 4 376,00 CZK 5 251,20 CZK 5 251,20 CZK Citovat
Přema Odesláno 2. únor 2011 Odesláno 2. únor 2011 Myslíš že už sem toto vlákno neviděl???.........;) Citovat
Budhas Odesláno 2. únor 2011 Autor Odesláno 2. únor 2011 Nejde jen o tebe...pokud to nemáš... ;) Citovat
Přema Odesláno 2. únor 2011 Odesláno 2. únor 2011 :papa:papa oki sem myslel že reaguješ na mě..... Citovat
Budhas Odesláno 2. únor 2011 Autor Odesláno 2. únor 2011 Víš, ono podle mě moc lidí nechodí na inzerát - koupím...tak jsem sem hodil odkaz...a uvidíme... Citovat
Přema Odesláno 2. únor 2011 Odesláno 2. únor 2011 \"Příspěvky za posledních 24 hodin\" tam chodí většina a to jde vidět vše........ Citovat
Budhas Odesláno 20. únor 2011 Autor Odesláno 20. únor 2011 Nejlevnější možnost jak sehnat tuto novou zapalovací jednotku xenonu je koupit novou u ACI...objednal jsem , namontoval jsem a svítím... http://www.aci.cz/default.asp?cls=stoitem&stiid=52550 Citovat
John_Ice Odesláno 14. březen 2011 Odesláno 14. březen 2011 a nevíš jestli by to šlo dát na 407??...nemá s tím někdo zkušenost?vždyt to je přece ,,startér,,nebo kecám nesmysly? Citovat
Budhas Odesláno 14. březen 2011 Autor Odesláno 14. březen 2011 Startér to je, to ano, ale u 607my je v podstatě součástí světla, tedy zespodu utěsňuje prostor s parabolou. Záleží, jak to má 407ma...to nevím... ale v ACI to nevedou...takže nevím co tam je... Citovat
John_Ice Odesláno 14. březen 2011 Odesláno 14. březen 2011 vím a nemohu prostě nic sehnat ani na vrakáči (kolem prahy jsem obvolal aspon 15), jenom origoš 10 000kč...no uvidím,co dál...za tu 3ku bych to bral Citovat
John_Ice Odesláno 23. březen 2011 Odesláno 23. březen 2011 nezkoušel jsi to nějak ,,opravit,, prostě kuchnout..... já totiž stále nic a už asi pujdu do nového a upřimě se mi do toho ještě nechce,stále visím na jednom co stále říká,že to tam někde je,ale stále nic Citovat
Budhas Odesláno 23. březen 2011 Autor Odesláno 23. březen 2011 No hele, existuje jeden člověk, co to v Praze opravuje...vykuchá a dá tam vnitřek od Osramu...jen nevím, jestli sem můžu dát odkaz.... Citovat
Budhas Odesláno 23. březen 2011 Autor Odesláno 23. březen 2011 No... Tak jsem to hledal a ten inzerát už tam není... Je to nějakej chlápek y Prahy...a je na Volkswagenovským foru, nebo klubu...yabejvá se tím už delší dobu... Když jsem to já našel, tak to měl na sbazaru.... a teď to nemůu najít ai je to smazaný... A jméno si nepamatuju, ale nebylo to typicky český jméno, spíš hodně cizí.... kdybych si tak já blb vzpoměl... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.