jamall406 Odesláno 24. leden 2011 Autor Odesláno 24. leden 2011 ale nejdřim musim prodat svoje stary kola pak se uvidi ktery si koupim Citovat
Lukáš406 Odesláno 24. leden 2011 Odesláno 24. leden 2011 Na aukru jsou docela pěkný Dotz 17, škoda že nemám v TP 16 ani 17. http://aukro.cz/item1427143425_alu_kola_dotz_17_4x108_et15_5699kc_za_sadu.html Citovat
Šalda Odesláno 24. leden 2011 Odesláno 24. leden 2011 Tak ty Dotz se mě teda ale vůbec nelíbí:bojim Citovat
jamall406 Odesláno 24. leden 2011 Autor Odesláno 24. leden 2011 souhlas se šaldou to bych si nedal ani jako zimni:D Citovat
Lukáš406 Odesláno 24. leden 2011 Odesláno 24. leden 2011 Je fakt že na 406 se asi moc hodit nebudou. Minulý týden jsem jsi sehnal aspoň originál Coraily. Citovat
Šalda Odesláno 24. leden 2011 Odesláno 24. leden 2011 Jj, Coraily jsou moc pěkný, škoda že jsou jen v 15\":( Citovat
Lukáš406 Odesláno 24. leden 2011 Odesláno 24. leden 2011 Njn, je to škoda. Ale za 4800kč s 80% pneu 195/65/15 Pirelli P6, jsi myslím že to je dobrá cena. Pak je na Aukru toto http://aukro.cz/item1423762935_aludisky_peugeot_16_4x108_original.html a nějaký EQUINOXE http://aukro.cz/item1427141167_5x_original_peugeot_16.html Citovat
Šalda Odesláno 24. leden 2011 Odesláno 24. leden 2011 To jsou oboje kola z 307, oboje pěkný, ty první jsou Ariane, jen škoda že mají oboje ET 31:( Takže na 406 jedině s podložkama:grr Citovat
kujon106 Odesláno 24. leden 2011 Odesláno 24. leden 2011 Když bych to kupoval já, tak bych vzal ty první tmavý. Z těch třech sad vypadají dle mého nejlépe Ale jestli jsou za nesmysl, tak bych se poohlédl po ne_origo_peugeot kolech Citovat
čakom Odesláno 24. leden 2011 Odesláno 24. leden 2011 Šalda: jamall406: o vyvažovani bezstředových kol se tu par lidi už zminovalo a ne vždy to bylo pozitivni. asi budeš muset hledat nejakej servis kterej ma tu redukci. [upravil dne 24.1.2011 19:30 čakom] Citovat
jamall406 Odesláno 24. leden 2011 Autor Odesláno 24. leden 2011 jj toho jsem se prave bal ale třeba to tady nekde maj a konec koncu tam jsou novy tak to ted řešit nebudu.ale nejdřim musim prodat svoje stary Citovat
Šalda Odesláno 24. leden 2011 Odesláno 24. leden 2011 Čakome, holt Tě už znám:D Ale kdybych neměl stříbrný auto, tak šáhnu po těch tmavýcj Challengerech, sou nádherný Citovat
čakom Odesláno 24. leden 2011 Odesláno 24. leden 2011 Šalda: jen mimo tema nohy lva jdou k ventilku Citovat
Šalda Odesláno 24. leden 2011 Odesláno 24. leden 2011 To sice jo, ale jsou to challengery, když mají pokličky:) Já je taky dával nohama k ventilku;) Citovat
NAVY1 Odesláno 24. leden 2011 Odesláno 24. leden 2011 ja by som tie atlantisy bral aj dnes keby mi ich niekto ponukol a mohli by byt aj tie tmavé, aspon by som ich nemusel dat lakovať Citovat
Šalda Odesláno 24. leden 2011 Odesláno 24. leden 2011 Čakome, já taky:D:D:D:aut:aut Navy1, možná Ti je prodá Čakom;):aut [upravil dne 24/1/11 20:32 Šalda] Citovat
čakom Odesláno 24. leden 2011 Odesláno 24. leden 2011 Šalda: ted už se v tom stracim pokud bych sehnal fakt nejaky krasny kola tak bych je asi prodal. ale o žadnych nevim. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.