hulkjo Odesláno 21. leden 2011 Odesláno 21. leden 2011 Mam problém když ráno nastartuju (po delším točení) tak po jizdě tak okolo 200m chcípne a zase dlelšim točeni chytne tak jsem myslel jestli by tomu pomohlo dat na přivod zpětny ventil. Citovat
ozzy56 Odesláno 21. leden 2011 Odesláno 21. leden 2011 tak zkus ráno před startem napumpovat ručně--zda se to udrží v chodu Citovat
hulkjo Odesláno 21. leden 2011 Autor Odesláno 21. leden 2011 tak zkus ráno před startem napumpovat ručně--zda se to udrží v chodu když ja pravě tam nema pumpičku Citovat
BV406 Odesláno 22. únor 2011 Odesláno 22. únor 2011 a jak jsi to vyresil, kdyz uz je to v poho ??? co s tim bylo ? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.