mattoni1425 Odesláno 16. leden 2011 Odesláno 16. leden 2011 Jaký máte názor na kola? Jaká by se tam hodila? 14, 15, 16? na léto budu kupovat tak hledám mám jednoho favorita: sparco rally WB v r=15\" šířka=6,5\" hodím na ně odkaz. http://www.tuningshop.cz/alu-kola/sparco-rally-wb-6-5x15-4x108-et25-73-1-2/ pneu: pneu 1 pneu 2 co si o tom myslíte? Citovat
jadek Odesláno 16. leden 2011 Odesláno 16. leden 2011 No já bych řekl ze takovej kompromis mezi velikosti koly jsou ty 15\"ky ani maly ani velky.. tot muj nazor Ty disky co si postoval jsou pekny, mas rad rally styl ? Citovat
mattoni1425 Odesláno 16. leden 2011 Autor Odesláno 16. leden 2011 nemám vyhraněný styl ale tyhle se mi opravdu zalíbily. jen by bylo krásnější místo modrého pruhu červený ale to nedělají... Citovat
Jeny Odesláno 16. leden 2011 Odesláno 16. leden 2011 A na co chceš to auto používat? podle toho bych se potom rozhodoval s velikostma kol, tak se šířkou i s velikostí profilu pneu Citovat
Frozz Odesláno 16. leden 2011 Odesláno 16. leden 2011 Tyhle sparca jsou moc pěkný, otázka je jak to bude vypadat na autě. Ad ta barva: prodávají přeci různobarevné pásky, takže si koupíš červené a je to ne? Citovat
mattoni1425 Odesláno 16. leden 2011 Autor Odesláno 16. leden 2011 no problém je v tom že já nejsem takovej kterej by se s tímhle chtěl piplat... používat ho chci jak na normální ježdění tak i na trochu svižnější jízdu občas sprint, občas si zajet na okruh... ale opravdu jen občas 98%jízdy bude klasická silnice I a II třídy. i když ty teď vypadají jako III.třídy všechny uvidíme jak budou vypadat v létě. [upravil dne 16/1/11 21:23 mattoni1425] Citovat
Jeny Odesláno 16. leden 2011 Odesláno 16. leden 2011 tak to bych bral asi ty 15ky (okruh je stejně samá rovinka, tak 14 nemá cenu:)) Nevim jak poradí ostatní, ale 185/55 r15 určitě ně, spíš klasiku 195/45 Citovat
s1600 Odesláno 16. leden 2011 Odesláno 16. leden 2011 tak to bych bral asi ty 15ky (okruh je stejně samá rovinka, tak 14 nemá cenu:)) Nevim jak poradí ostatní, ale 185/55 r15 určitě ně, spíš klasiku 195/45 tak, 45 profil je jedina moznost na 15´´ Citovat
mattoni1425 Odesláno 16. leden 2011 Autor Odesláno 16. leden 2011 106sťak: jj poslouiží určitě ohromně, už jen ta jízda domů z Brna do mostu nás nadchla jeny: máš pravdu ale zase nevím jak to bude tvrdý jesli už to není moc nízký profil... 195/50 se vejde? Citovat
Jeny Odesláno 16. leden 2011 Odesláno 16. leden 2011 http://www.miata.net/garage/tirecalc.html Citovat
mattoni1425 Odesláno 16. leden 2011 Autor Odesláno 16. leden 2011 takže jedině 195/45 15? tak ja jdu koukat teda dál po nějaký pěkný gumě... Citovat
Rick-MX Odesláno 16. leden 2011 Odesláno 16. leden 2011 Jojo, určo 195/45 R15 ...někdo dává 195/50 R15, ale to neni pekny ..ta guma uz je moc vysoka...radsi si priplat a kup profil 45...za sebe můžu jedine doporucit pneu Uniroyal Rainsport 2, za rozumnou cenu super gumy ...s tema Toyama nevím nevím, dřív to byli dobrý gumy, pak prej přešli na jinou směs a nic nevydržej...tohle slýchávám od hodně lidí co si je pořídily...Jinak taková snad ,,nejpoužívanější guma tohohle rozmeru je Goodyear Eagle F1, znám dost lidí co je jezdej a prej dobry...akorat na mokru dělaj hroznej rachot, to sem si i vyzkoušel Citovat
mattoni1425 Odesláno 16. leden 2011 Autor Odesláno 16. leden 2011 jj měli sme je v praci na sluzebakach a vsichni kriceli ze je mam vyhodit a koupit jiny... kamos je mel taky na golfu III a taky nespokojenost takze g eagel F1 nee. ale maximalne jsem byl spokojeny s tema kumho sice ne tyhle ale byly to nejaky sport neco a vyborny 3 sezony jezdeni a stale pekne drzeli nebyly hlucny nic Citovat
kujon106 Odesláno 16. leden 2011 Odesláno 16. leden 2011 Všechno tu už víceméně padlo Jestli to máš na to co píšeš, tak kup 15\" - 195/45. 16\" nejsou taky od věci, dá se na tom normálně denně jezdit, ale 15\" budou rozumnější. Citovat
Frozz Odesláno 16. leden 2011 Odesláno 16. leden 2011 Já koukám po Barum Bravuris II. 195/45 R16 - cena 1150Kč/kus, někdo říká že nic moc, někdo zase že jsou v pohodě a že drží. Tak nevím jestli do nich jít, za tu cenu .... Citovat
Jimmy106 Odesláno 16. leden 2011 Odesláno 16. leden 2011 verim tomu, ze by se to na 106ku urco nehodilo, ale tyhle se zase moc libi me.. :-) http://speedpro.cz/hlinikovy-disk-monoblok-quad-5x10-p-4404.html nebo tyhle: http://speedpro.cz/akce-zavodni-disky-braid-winrace-65x15-p-4945.html ale uplne nejlepsi jsou tyhle, dokonce je delaji i na 3dirku http://www.facebook.com/photo.php?pid=158685&l=f69a554151&id=100000591773424 Citovat
kujon106 Odesláno 16. leden 2011 Odesláno 16. leden 2011 Téda že by se Schmidt space dělaly ve 3díře a v matnym bílym laku s červenym okrajem, o tom slyšim prvně Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.