Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

No já bych řekl ze takovej kompromis mezi velikosti koly jsou ty 15\"ky ani maly ani velky.. tot muj nazor

Ty disky co si postoval jsou pekny, mas rad rally styl ?

Odesláno

Tyhle sparca jsou moc pěkný, otázka je jak to bude vypadat na autě.

Ad ta barva: prodávají přeci různobarevné pásky, takže si koupíš červené a je to ne? :)

Odesláno

no problém je v tom že já nejsem takovej kterej by se s tímhle chtěl piplat...

používat ho chci jak na normální ježdění tak i na trochu svižnější jízdu občas sprint, občas si zajet na okruh...

ale opravdu jen občas 98%jízdy bude klasická silnice I a II třídy. i když ty teď vypadají jako III.třídy všechny uvidíme jak budou vypadat v létě.

[upravil dne 16/1/11 21:23 mattoni1425]

Odesláno

tak to bych bral asi ty 15ky (okruh je stejně samá rovinka, tak 14 nemá cenu:))

Nevim jak poradí ostatní, ale 185/55 r15 určitě ně, spíš klasiku 195/45

Odesláno
tak to bych bral asi ty 15ky (okruh je stejně samá rovinka, tak 14 nemá cenu:))

Nevim jak poradí ostatní, ale 185/55 r15 určitě ně, spíš klasiku 195/45

tak, 45 profil je jedina moznost na 15´´ :super

Odesláno

106sťak: jj poslouiží určitě ohromně, už jen ta jízda domů z Brna do mostu nás nadchla

jeny: máš pravdu ale zase nevím jak to bude tvrdý jesli už to není moc nízký profil... 195/50 se vejde?

Odesláno

Jojo, určo 195/45 R15 :) ...někdo dává 195/50 R15, ale to neni pekny :( ..ta guma uz je moc vysoka...radsi si priplat a kup profil 45...za sebe můžu jedine doporucit pneu Uniroyal Rainsport 2, za rozumnou cenu super gumy :) ...s tema Toyama nevím nevím, dřív to byli dobrý gumy, pak prej přešli na jinou směs a nic nevydržej...tohle slýchávám od hodně lidí co si je pořídily...Jinak taková snad ,,nejpoužívanější guma tohohle rozmeru je Goodyear Eagle F1, znám dost lidí co je jezdej a prej dobry...akorat na mokru dělaj hroznej rachot, to sem si i vyzkoušel :)

Odesláno

jj měli sme je v praci na sluzebakach a vsichni kriceli ze je mam vyhodit a koupit jiny... kamos je mel taky na golfu III a taky nespokojenost takze g eagel F1 nee. ale maximalne jsem byl spokojeny s tema kumho sice ne tyhle ale byly to nejaky sport neco a vyborny 3 sezony jezdeni a stale pekne drzeli nebyly hlucny nic

Odesláno

Všechno tu už víceméně padlo :)

Jestli to máš na to co píšeš, tak kup 15\" - 195/45.

16\" nejsou taky od věci, dá se na tom normálně denně jezdit, ale 15\" budou rozumnější.

Odesláno

Já koukám po Barum Bravuris II. 195/45 R16 - cena 1150Kč/kus, někdo říká že nic moc, někdo zase že jsou v pohodě a že drží. Tak nevím jestli do nich jít, za tu cenu ....

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...