winco Odesláno 16. srpen 2011 Odesláno 16. srpen 2011 :D :D no parada ja som s nim zatim uplne spokojny som si tam dal romku phone JJ1 a PDA mám jednu z tých novšich ofiko ešte a som uplne spokojny GPS aj sygnal aj všetko šlape jak ma tak zatim s mobilom uplne nad mieru spokojny Citovat
c.WO.k Odesláno 16. srpen 2011 Autor Odesláno 16. srpen 2011 já si tam hodil romku z htc přispůsobenou na omnii ale sem tam se mi sekne navigace,ale restart to vždycky spraví Citovat
winco Odesláno 16. srpen 2011 Odesláno 16. srpen 2011 no tak to mš teda fajne......ja čul s tou najnovšou ultralite JJ1 spolu so SPB mobile shell som spokojny až moc a zatim sa mi nesekla vobec ......sice robim pravidleny softrest každý tyden ale inak v pohode uplne Citovat
c.WO.k Odesláno 16. srpen 2011 Autor Odesláno 16. srpen 2011 mně se mobil shell právě nelíbil,tak zkoušim něco jinýho no,ale musim už si konečně koupit držák a nabíječku do auta Citovat
winco Odesláno 16. srpen 2011 Odesláno 16. srpen 2011 držak a nabiječku v aute mám taky sice nabiječku mám zo sestrinho SE Vivaz ale pasuje a bola zadarmo k mobilu tak neber to ........ a mne s praveže vobec nelibi ten HTC sense typycke.....ako HTC super mobil ale to ich sence je moc horšie jak od samsungacke Citovat
c.WO.k Odesláno 17. srpen 2011 Autor Odesláno 17. srpen 2011 tak jsem dneska udělal malej detail ještě jinak umyto venku a vevnitř a jsem připraven na sobotu na sraz jen někde nenabrat kaluž Citovat
c.WO.k Odesláno 3. září 2011 Autor Odesláno 3. září 2011 tak sem se zase nudil začínám zabarvovat i motor Citovat
DanHal Odesláno 3. září 2011 Odesláno 3. září 2011 vypadá ta o dost líp, taky už jsem to udělal Citovat
notorik Odesláno 4. září 2011 Odesláno 4. září 2011 Zkus si ještě pohrát s budíkama - když už tedy lakuješ všechno tak bych si nastříkal kroužky kolem budíků do modra a sehnal si bílou fólii To byla snad první věc, kterou jsem na piškotu dělal (koupil jsem ho s nefunkčním tachometrem). Viz. Třeba tě to trochu inspiruje třeba ne [upravil dne 5/9/11 00:09 od notorik] Citovat
c.WO.k Odesláno 5. září 2011 Autor Odesláno 5. září 2011 to se mi moc nelíbí,ale bílý budíky bych chtěl Citovat
c.WO.k Odesláno 19. září 2011 Autor Odesláno 19. září 2011 moje práce na tátový 307 http://warlockps.rajce.idnes.cz/Edda_pug Citovat
DanHal Odesláno 19. září 2011 Odesláno 19. září 2011 jak jsi vyndal vzadu ten koš? abys to taky hodil do červený Citovat
c.WO.k Odesláno 19. září 2011 Autor Odesláno 19. září 2011 vymdas popelni a pak celej kos nahore vycvaknes pak uz to jde samo Citovat
c.WO.k Odesláno 23. září 2011 Autor Odesláno 23. září 2011 jóóó tak jsem dneska absolvoval úspěšně stk :D bez závad,krom teda těch co píšou ke všem autům. brzdy fungujou na 99 procent dobře jediný co,tak jsem neprošel na emisích,kvůli uni katíku,že prej na tohle auto vůbec nefunguje či co. [upravil dne 23/9/11 12:39 od c.WO.k] Citovat
c.WO.k Odesláno 29. září 2011 Autor Odesláno 29. září 2011 někdo mi furt krade moje modrý čepičky z ventilků,ale zajímavý,že vždycky jen jeden :bacha Citovat
ChouLu Odesláno 29. září 2011 Odesláno 29. září 2011 ja je mam utazeny klicem posli mi fotku jak vypada myslim ze vim kdo je ma Citovat
c.WO.k Odesláno 29. září 2011 Autor Odesláno 29. září 2011 viz obrázek výše,jsou to jen nalakovaný umělý čepičky Citovat
ChouLu Odesláno 29. září 2011 Odesláno 29. září 2011 myslim ze vim kdo je ma behem tejdne toho parchanta ocekuju... me se je taky snazil odmontovat ale hlinikovy utazeny klickem bez 10ky klicku nesunda a nekdy to je problem i s nim Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.