Peca24 Odesláno 12. leden 2011 Odesláno 12. leden 2011 chci se zeptat jelikoz muj se nenachazi zrovna v doprem stavu co by se stalo kdybych ho zrusil myslite ze je nutne ho tam mit nekteri mi rikali ze je tam na hov** v zime to asi nema zadny vyznam a v lete nevim pripadne jestli ten co tam je by se dal nahradit treba medenou trubickou a nejak podobne ji naohybat co myslite?? Citovat
Capy Odesláno 13. leden 2011 Odesláno 13. leden 2011 Udělal bych tu měděnou trubku. mam to na mi16 taky. Asi bych to tam nechal. V mostě sem mi dokázala zahřát až moc a pak to stříkalo z nádržky. Citovat
Whitetiger Odesláno 13. leden 2011 Odesláno 13. leden 2011 ja ho tam nemam. a jazdim s tým už 5 rokov a nic. mam tam novu hadicu bez všetkého. Citovat
ozzy56 Odesláno 13. leden 2011 Odesláno 13. leden 2011 nějakého hada z měděné trubky bych tam spáchal--určitě tam na něco je:myslim Citovat
Peca24 Odesláno 13. leden 2011 Autor Odesláno 13. leden 2011 no u vetsiny 405 je ten chladic u ridice pod podlahou ale T16 ma takovy maly chladic hnedpod znackou za naraznikem a me tam vylozene zavazi potrebuji tam dat neco jineho tak resim otazku jestli ho zrusit uplne nebo to predelat na ten druhy system Citovat
Peca24 Odesláno 13. leden 2011 Autor Odesláno 13. leden 2011 jo a jeste T16 ma ten chladic pridelany na tlakove hadici a u ostatnich 405 je na vratce vadi to necemu?? Citovat
ozzy56 Odesláno 13. leden 2011 Odesláno 13. leden 2011 dát ho můžeš celkem kde chceš, ale tak,aby byl olej chlazen náporem vzduchu...,dej ho na to potrubí, kde původně byl [upravil dne 13/1/11 19:34 ozzy56] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.