Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Porada ohladom pneu,R17


Guest mischko11

Recommended Posts

Nevie niekto ako to je teraz zo zápisom do TP keď sú to org peugeot 17\" disky a aj to davaju na 207 budu robiť problém bo to zapisu ?? :myslim

[upravil dne 8/1/11 15:57 jozin888]

na zaklade VIN cisla a ci skor podla motora ti presne povie importer ze ake su povolene rozmery diskov a pneumatik podla COC listu.. pochybujem ze by si mal moznost na 17.. doma mame jedno 1.4 VTi a ani 16\" nie je zapisana v technickom, nieto 17..

a aj ked si vybavis cez znamost na Obvodnom urade v sidle Okresu odbore dopravy a pozemnych komunikacii, v pripade ze sa stane nieco necakane - poistovna si vypyta aj od importera original technicky...a hned to ukonci s tym ze nemas to co by si mal mat :mrk

ale tak to neznamena ze nemozes ;) ja mam taktiez zimne 15\" kt nemam v technickom, len 16\" a 17\" :ticho

buga, zostala mi v predajni jedna sada na 107, čítam, že by sa ti mohli šiknúť... :D :D :D že 15\" na Le Mans... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest mischko11
Nevie niekto ako to je teraz zo zápisom do TP keď sú to org peugeot 17\" disky a aj to davaju na 207 budu robiť problém bo to zapisu ?? :myslim

[upravil dne 8/1/11 15:57 jozin888]

na zaklade VIN cisla a ci skor podla motora ti presne povie importer ze ake su povolene rozmery diskov a pneumatik podla COC listu.. pochybujem ze by si mal moznost na 17.. doma mame jedno 1.4 VTi a ani 16\" nie je zapisana v technickom, nieto 17..

a aj ked si vybavis cez znamost na Obvodnom urade v sidle Okresu odbore dopravy a pozemnych komunikacii, v pripade ze sa stane nieco necakane - poistovna si vypyta aj od importera original technicky...a hned to ukonci s tym ze nemas to co by si mal mat :mrk

ale tak to neznamena ze nemozes ;) ja mam taktiez zimne 15\" kt nemam v technickom, len 16\" a 17\" :ticho

buga, zostala mi v predajni jedna sada na 107, čítam, že by sa ti mohli šiknúť... :D :D :D že 15\" na Le Mans... :D

:super:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...