Přejít na obsah
Guest mischko11

Porada ohladom pneu,R17

Recommended Posts

Guest mischko11

Zdravim potreboval by som poradit ohladom pneu. 205/45 r17.Ktore znacky odporucite a nejake skusenosti s nimi ? Vdaka

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Jazdim len P Zero Nero, maju tvrdu bocnicu co mi vyhovuje lebo dlhsie vydrzia boky. Na suchej ceste drzia uplne super a ked ich zohrejes aj pekne lepia. Na mokru tak isto vynikajuca stabilita aj pri vyssich rychlostiach. Ked ine tak jedine semisliky :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Bral som na dobierku ale pri preprave sa jeden poskodil tak som nasledne isiel k nemu (nchcel som riskovat dalsie dotahovanie s prepravou) a vymenil mi kus za kus. Vsetky su ako nove bez skrabanca. videl som ich ma ich plnu pivnicu :). A naozaj su to original. Takze ja som spokojny ako blcha :aut

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Guest mischko11
Jazdim len P Zero Nero, maju tvrdu bocnicu co mi vyhovuje lebo dlhsie vydrzia boky. Na suchej ceste drzia uplne super a ked ich zohrejes aj pekne lepia. Na mokru tak isto vynikajuca stabilita aj pri vyssich rychlostiach. Ked ine tak jedine semisliky :D

tie mam zatial aj ja len sa mi vidi mensia zivotnost ale zasa continental sport contact sa viac opotrebuju nevem ci je to len pocit :mad:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nevie niekto ako to je teraz zo zápisom do TP keď sú to org peugeot 17\" disky a aj to davaju na 207 budu robiť problém bo to zapisu ?? :myslim

[upravil dne 8/1/11 15:57 jozin888]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Nevie niekto ako to je teraz zo zápisom do TP keď sú to org peugeot 17\" disky a aj to davaju na 207 budu robiť problém bo to zapisu ?? :myslim

Od importera potrebujes potvrdenie ze ich tam mozes dat a nasledne sa daju dopisat

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Guest mischko11
Kazde dobre gumy takychto rozmerov sa rychlo opotrebuju. Ak chces zivotnost tak ina kvalita a znacka. Urcite budu aj horsie vlastnosti. Ja som si uz zvykol ze mi sada vydrzi sezonu :grr
,

heh sa necudujem s tym samosvorom :D,a aj zaber tolkych kopytok tvojich konikom,oproti tomu mam ja len somare :D,a nevies poradit kde su za nejaku fajn cenu ???Minuly rok som kupil kus za 110 ecok tusim :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Kazde dobre gumy takychto rozmerov sa rychlo opotrebuju. Ak chces zivotnost tak ina kvalita a znacka. Urcite budu aj horsie vlastnosti. Ja som si uz zvykol ze mi sada vydrzi sezonu :grr
,

heh sa necudujem s tym samosvorom :D,a aj zaber tolkych kopytok tvojich konikom,oproti tomu mam ja len somare :D,a nevies poradit kde su za nejaku fajn cenu ???Minuly rok som kupil kus za 110 ecok tusim :)

Ja som ich uz kupoval teraz lebo stali 100,-eur kus takze dosiel dalsi jezisko :)

Cosa tyka rozmeru n tie disky tak 205/45 R17

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

na zaklade VIN cisla a ci skor podla motora ti presne povie importer ze ake su povolene rozmery diskov a pneumatik podla COC listu.. pochybujem ze by si mal moznost na 17.. doma mame jedno 1.4 VTi a ani 16\" nie je zapisana v technickom, nieto 17..

a aj ked si vybavis cez znamost na Obvodnom urade v sidle Okresu odbore dopravy a pozemnych komunikacii, v pripade ze sa stane nieco necakane - poistovna si vypyta aj od importera original technicky...a hned to ukonci s tym ze nemas to co by si mal mat :mrk

ale tak to neznamena ze nemozes ;) ja mam taktiez zimne 15\" kt nemam v technickom, len 16\" a 17\" :ticho

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Guest mischko11

na zaklade VIN cisla a ci skor podla motora ti presne povie importer ze ake su povolene rozmery diskov a pneumatik podla COC listu.. pochybujem ze by si mal moznost na 17.. doma mame jedno 1.4 VTi a ani 16\" nie je zapisana v technickom, nieto 17..

a aj ked si vybavis cez znamost na Obvodnom urade v sidle Okresu odbore dopravy a pozemnych komunikacii, v pripade ze sa stane nieco necakane - poistovna si vypyta aj od importera original technicky...a hned to ukonci s tym ze nemas to co by si mal mat :mrk

ale tak to neznamena ze nemozes ;) ja mam taktiez zimne 15\" kt nemam v technickom, len 16\" a 17\" :ticho

fuuj ze sa nehanbis na 15\" :roker

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku