Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diagnostika hlásí chybu.


Sifon

Recommended Posts

Chlapi mám tu tiež niečo, čo mi zistili, tak ak by bol niekto ochotný mi v tom poradiť

Trvalá závada Regulace tlaku turbodmychadla Zmeraný tlak turbodmych. je príliš nízky

Trvalá závada Sledovanie vysokého tlaku nafty Regulátor dodávky na doraze

Prechodná závada Signál regulátoru tlaku nafty Koherence

Prechodná závada Sledovanie vysokého tlaku nafty Kontrolní zarízení tlaku na dorazu Tlak v rampe príliž nízky

Mne v servise vymenili palivový filter, ten sa vraj už ani nedal prefúknuť, mám vraj pojazdiť a uvidíme....myslíte že to bude stačiť?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš Siemens. Samozřejmě tyto hlášky souvisí s nouzovým režimem. Bylo by lepší, kdyby jsi mi ty hlášky dodal ve formě chybových kódů, protože takhle se hůř vyhledávají a nemusí to být zrovna správné. Všechny hlášky co výše slovně uvádíš se po rozkliknutí zobrazí i jako chybový kód. Takto mi to bude trvat déle než to vyhledám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužiaľ ja nemám dia, to som len opísal z toho výpisu zo peuservisu...lebo mi po natankovaní nafty po výjazde na diaľnicu keď som na to šlapol, rozsvietilo kontrolky antipolution faulty...či tak nejak, boli mrazy, prešiel som na núdzáku asi 500 km, a potom som išiel do servisu, tam im toto vypísalo, povedali, že palivový filter bol upchatý, keď ho vymenili, hodnoty sa zrovnali...asi tlaku paliva, a čo sa týka turba, to len odmazali, a vraj mám jazdiť a uvidím....preto ma napadlo, či dia aj núdzák nejako zobrazí, alebo núdzák bol vlastne len tie nízke tlaky turba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže ta dia asi nebyla PP2000. Co se týká hlášek okolo tlaku nafty, mohlo by to tím filtrem být. Co se týká turba, zkontrolovat podtlaky - je ovládáno podtlakem z vakuové pumpy. Může být někde nějaká netěsnost, ale může být i vadný elektro ventil. Jezdi a uvidíš. Jinak dia většinou zobrazí nouzáky, nebo spíše jejich příčinu i důsledek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No chodím do origo peugeo v Žiline...Final CD sa volajú, ak nemajú origo dia tak nech idú niekde, s tým elmag ventilom aj s tým pojazdením mi to povedali aj oni, ale s tým podtlakom to nie, to by ma zaujímalo, lebo keď pustím plyn...iba keď pustím plyn počujem také zahvízdanie...kde by mohol byť problém? ja viem že takto ťažko radiť...ale aj tak dík, lebo vidím že vieš.....lebo ma dopĺňaš, tzn. že si dosť v obraze, ešte raz dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha. tak to určitě budou mít origo. To zahvízdání bude turbo, ale pokud pod plynem hodně nehvízdá, tak by snad neměl být problém. Možná jestli nemáš nějakou netěsnost na tlakovém (vzduchovém) potrubí od turba k motoru. To by mohlo dávat tu hlášku o nízkém tlaku turba. Stává se někdy že praskne tlaková hadice od turba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...