Přejít na obsah
paric

Zhoreny vrak 406

Recommended Posts

Cauko, mam problem, ma niekto skusenosti na Slovensku s odhlasovanim auta, tak aby mi zostali nahradne diely ? Zostal mi nepojazdny vrak, stk je pol roka stara. Je vyhoreta cela motorova cast, interiej je ok. Pripadne ak by mal niekto zaujem o auto ako celkok kludne ma kontaktujte.

image006zo.th.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

No niekto sa zabaval cez Vianoce, najhorsie je len kolko s tym je problemov. Nastastie nechytuilo ine auto aby som musel sa natahovat este aj s poistovnou. Viem ze treba ten papier o ekologickom zlikvidovani, ale len ci niekto nema so skusenostou, napr auto odhlasit z krajiny alebo nieco podobne.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

no kamarat ho zrusil trocha inak, ale to je jedno...a prave to je problem ze auto neodhlasis kym nemas papier o ekologickej likvidacii a to na vrakaci nedostanes ked tam nezoberes auto

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Guest Lubk0

Najlahsie je to predat ako celok, i ked pochybujem, ze to predas ...

Osobne by som to spravil tak, ze s auta vymontujem vsetko co chcem predavat na ND, a zaniesol na vrakovisko to co nechces, resp. odtiahnut ...

Kamarat zrusil fiat brava ... S auta sme vymontovali komplet interier, volant, plasty s palubky, tapacire, ele. okna, zadne svetla, vsetky kolesa aj s pneu, vsekty 4 dvere, stierace, klakson, baterku, a komplet vyfukove potrubie od katalyzatora (to malo zhruba 3 mesiace) ... Nasledne sa zavolalo na vrakovisko, ktore poskytovalo aj odtah zdarma, prisli si pre vrak, a este dostal aj 30 Eur :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak som to aj nejako planoval, len niekde mi bolo oznamene ze vykupuju len ak je to v podstae cely vrak, tj ma dvere okna a hlavne motor s prevodovkou, lebo z toho oni ziju. Budem to musiet este nejako vyriesit no :(

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

keby máš niekoho známeho v zahraničí, tak by si to teoreticky mohol fiktívne predať, s kúpnou zmluvou pôjdeš na odhlásenie auta z evidencii na SK a mali by ti ho odhlásiť. Auto si samozrejme necháš a malo by to byť ok. Ale to je, len teória, či by to aj fungovalo aj v reále neviem.

Alebo potom zistiť na akú max. dobu ho môžeš odhlásiť. Daj na 100 rokov a je to, mŕtvych už nenaháňajú :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Este je otazne ako to je Ked sa auto predava na podvale ako nepojazdny vrak aj za 50 eur napr, a ten kupujici si ho uz prihlasovat nebude. Ci je taka moznost, ale to by sa chcelo spytat nejakeho policajta asi ;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Lubk0 tych 30 Eur kedy dostal? v sucasnosti za vrak nedostanes nic.. akurat iba papier o ekologickej likvidacii

marko306: myslim, ze najdlhsie mozes auto odhlasit na 30 rokov, ak si dobre pamätam.

[upravil dne 3.1.2011 19:00 maximum]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

tak ako pise marko by to malo ist nedavno to tak urobil svagor ze fiktivne predal auto svojeej sestre aj zmluvu mal a ono ho uz neprihlasila a ked do 15 dni neprihlasis u fizlov tak jednoducho mu prepadne TP a tebe to auto zostanea zostanu ty tabulky a samozrejem poistku uz nezaplatis bo aj ked predvas tak ty ho odhlasis a dalej ta uz netrapi co stym bude ten novy majitel robitt malo by to tak byt ak sa nemylilm:myslim alebo ma opravte ...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

inak ta buracka je landrover freelander 2.0di rv 1999 a z ceny noveho auta mu odrataju 2000€...moc sa mi to nechce verit..na tacho ma sice len 140tkm:D, ale tipujem ze 400tkm uz ma za sebou minimalne

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ja som osobne zasiel na vrakovisko dohodol som sa s nimi nic som neplatil odovzdal som len kasnu (ostatne som si nechal) a este si aj po auto sami prisli nalozili ho odviezli ho,a ja som len potom pribehol s technicakom a obcianskym pozrel ci sedi vinko s tp vystavil mi papier a bolo:D a to som vyradoval auto v septembri 2010

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Guest Lubk0
Lubk0 tych 30 Eur kedy dostal? v sucasnosti za vrak nedostanes nic.. akurat iba papier o ekologickej likvidacii

marko306: myslim, ze najdlhsie mozes auto odhlasit na 30 rokov, ak si dobre pamätam.

[upravil dne 3.1.2011 19:00 maximum]

Samozrejme, lenze je na sikovnosti vrakoviska, ako pritiahne potenciaonalnych zaujemcov o zosrotovanie :)

Stale tam mali minimalne dobry motor, ktory normal nastartoval, prevodovku atd ... S toho zarobia viac, ako 30 E :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku