F.I.K Odesláno 20. prosinec 2010 Odesláno 20. prosinec 2010 Potřeboval bych trochu postrčit, Z ničeho nic mi přestala jít jiskra, před rozdělovačem ještě jde. Potřeboval bych vědět jak je převáděno napětí od cívky na palec v rozdělovači, jestli je ve víku uhlík a pod ním pružinka, nebo jak, já to mám takový trochu poskákaný, takže vůbec netuším. Díky Citovat
pastorek Odesláno 20. prosinec 2010 Odesláno 20. prosinec 2010 Vo víčku je odpružený uhlík ktorý sa opiera o palec rozdeľovača. Pozri či je pohyblivý a skús premerať palec lebo je v ňom odpor a môže byť odpálený. Citovat
F.I.K Odesláno 20. prosinec 2010 Autor Odesláno 20. prosinec 2010 Dík, to sem potřeboval vědět. Já s tim uhlíkem právě nehnu ani kousek a je zapadlý uplně vevnitř. Tak zítra má přijít nové víčko, tak už to snad pojede. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.