Sobol Odesláno 4. prosinec 2012 Odesláno 4. prosinec 2012 jj winter paket , a parkuju přes čáru jelikož potřebuju vyndávat z auta dítě a to vyžaduje otevřít ty obří dveře Citovat
robozv Odesláno 4. prosinec 2012 Odesláno 4. prosinec 2012 Cinic nejak sa ten obrazok nehybe preco??????? Citovat
Cinicman Odesláno 4. prosinec 2012 Odesláno 4. prosinec 2012 Musíš počkať... v čase 7:36 tadiaľ prebehne korytnačka a on dá dolu ruku... Citovat
pipistrel Odesláno 4. prosinec 2012 Autor Odesláno 4. prosinec 2012 a co sa ti nepaci vrabcaku? Citovat
Cinicman Odesláno 4. prosinec 2012 Odesláno 4. prosinec 2012 Ja len že toto sú neni lambo dvere... otvára sa to úplne debilne doboku a šikmo hore... Citovat
pipistrel Odesláno 4. prosinec 2012 Autor Odesláno 4. prosinec 2012 a jak inak sa maju otvarat? sak ich musis najprv otvorit od auta a potom hore Citovat
Cinicman Odesláno 4. prosinec 2012 Odesláno 4. prosinec 2012 To ti kto povedal takú blbosť... poznám minimálne jedného človeka s 206kou, ktorému sa to otvára tak ako má... priamo hore... [upravil dne 12/4/2012 21:51 od Cinicman] Citovat
pipistrel Odesláno 4. prosinec 2012 Autor Odesláno 4. prosinec 2012 ako to moze otvarat priamo hore ked zamok je vodorovne??? Citovat
PACHO Odesláno 10. prosinec 2012 Odesláno 10. prosinec 2012 Tak po 47 tis km a dvoch cestách do Prahy po D1 mi odišli tyčky stabilizátora, čo mám robiť raďte?: Citovat
Pe.Tr Odesláno 10. prosinec 2012 Odesláno 10. prosinec 2012 koupit origo a jezdit na dalnici vlevo , mam 90tis km po D1 2x do měsice a tycky puvodni a to mam snizeno na sport pruzinach a 17\"kola Citovat
PACHO Odesláno 10. prosinec 2012 Odesláno 10. prosinec 2012 No s tým jazdením v ľavo, to asi nie je to najlepšie, čo povedia policajti? A tyčky mi hádam vymenia vrámci záruky? za originál? Citovat
Pe.Tr Odesláno 10. prosinec 2012 Odesláno 10. prosinec 2012 Ja rikam ze se vyhybam prekazce na silnici.no na zaruku to nevidim mas moc km Citovat
PACHO Odesláno 10. prosinec 2012 Odesláno 10. prosinec 2012 No ale z Prahy až do Brna sa vyhýbať prekážke? No neviem , aj som si myslel, no neviem čo na to hovoria naši ochrancovia. S tou zárukou, som fakt zvedavý mám ju na 60 tis km a do 02-2014, tak ich možna \"ukecam\". Citovat
spartan Odesláno 11. prosinec 2012 Odesláno 11. prosinec 2012 o ukecanie nejde, je to bezne opotrebenie kedze cesty stoja za [upravil dne 11/12/12 16:46 od spartan] Citovat
pipistrel Odesláno 23. prosinec 2012 Autor Odesláno 23. prosinec 2012 aj tebe vrabcaku len preco sem davas cudzie auto Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.