pipistrel Odesláno 27. červenec 2012 Autor Odesláno 27. červenec 2012 aspon dones aktualne fotky ukazat Citovat
Cinicman Odesláno 27. červenec 2012 Odesláno 27. červenec 2012 Takže nebude ďalšia 207ma v PN??? Tak to abych išiel 1007mou... :roll Citovat
pipistrel Odesláno 27. červenec 2012 Autor Odesláno 27. červenec 2012 kludne. aspon budem mat najkrajsiu 207 na zraze Citovat
Pe.Tr Odesláno 27. červenec 2012 Odesláno 27. červenec 2012 aktual foto vyvěsím zde, tam to je v lakovně a přiští tyden by to mělo jít na auto. Citovat
Sobol Odesláno 27. červenec 2012 Odesláno 27. červenec 2012 Mohl by ještě někdo ze správců otevřít moje vlákno? přeci jen ještě auto není pryč.. a vypadá to , že budu pokračovat v další 207 Citovat
Guest mischko11 Odesláno 28. červenec 2012 Odesláno 28. červenec 2012 Mohl by ještě někdo ze správců otevřít moje vlákno? přeci jen ještě auto není pryč.. a vypadá to , že budu pokračovat v další 207 to auto ti doslova prirastlo k srdcu cize sa ho nezbavis Citovat
Sobol Odesláno 28. červenec 2012 Odesláno 28. červenec 2012 psal jsem v další ne v té samé s kupcem by mělo být předání 18.8. takže ještě chvíli si auta budu užívat.. Citovat
Sobol Odesláno 14. srpen 2012 Odesláno 14. srpen 2012 majstři, nemáte někdo schéma předních brzd? jde mi hlavně o přední brzdové hadice, co jsem se koukal v shopech tak všude jsou jen pro zadní nápravu ale pro přední nic.. :myslim Citovat
Sobol Odesláno 15. srpen 2012 Odesláno 15. srpen 2012 Dekuji moc jednomu clenovi za pomoc... Dil objednan, zitra si pro nej jdu... Citovat
pipistrel Odesláno 30. srpen 2012 Autor Odesláno 30. srpen 2012 tak sme sa prehupli cez 43000 km. zatial to slape (klop klop) Citovat
Cinicman Odesláno 30. srpen 2012 Odesláno 30. srpen 2012 A klepe podľa toho v zátvorke, čo... :D:D Citovat
pipistrel Odesláno 30. srpen 2012 Autor Odesláno 30. srpen 2012 to este neviem ale snad zistim Citovat
Pe.Tr Odesláno 30. srpen 2012 Odesláno 30. srpen 2012 tak to vypadá že dilema se zadním nárazníkem vyřeším ještě letos Citovat
Pe.Tr Odesláno 4. září 2012 Odesláno 4. září 2012 vypada to hned lepe jinak zadni naraznik je uz v lakovne , diky kaperovi to bylo rychle , jeste jednou diky, pak uz me jen ceka centrovani vyfuku a upevneni Citovat
pipistrel Odesláno 4. září 2012 Autor Odesláno 4. září 2012 pacho pekne pe.tr to tam hadam nechces dat ten stredovy vyfuk z prislusenstva Citovat
Pe.Tr Odesláno 4. září 2012 Odesláno 4. září 2012 nee , duplex zustava jen naraznik je prodlouzeny dolu tak budu centrovat otvory Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.