Guest igorh32 Odesláno 10. prosinec 2010 Odesláno 10. prosinec 2010 Zdravim.Mám problem s centralom.Jedna sa o to, že keď zamykam moju 206tku diaľkovým všetky dvere sa zaknu mimo zadnych za spolujazdcom.Musim zamykanie opakovať 2 až 3x potom za zamknu.Mal niekto podobný problem?Može to mať súvis so slabou batériou v kľúči?Ďakujem za rady. Citovat
winco Odesláno 10. prosinec 2010 Odesláno 10. prosinec 2010 s baterkou v kluči uričite nie...pretože všetky 5 motorčekov na zamku ovalda jedna rjadiaca jednotka ktory prima signal z DO pokial sa nemýlim a tým padom musi byť chyba buť to v tom motorčeku alebo asi v privodnej kabelaži k motorčeku Citovat
pastorek Odesláno 10. prosinec 2010 Odesláno 10. prosinec 2010 Ak zamkne pri opakovanom zamykaní tak najskôr mechanický odpor v mechanizme zámku. Treba rozobrať, vyčistiť a premazať. Citovat
Bronak Odesláno 10. prosinec 2010 Odesláno 10. prosinec 2010 Nemáš náhodou vytlumené dveře např vobraflexem jako já :D to se ty táhla občas také kousnout a nejde to zavřít a nejde sundat tmapec a dát znova Citovat
Guest igorh32 Odesláno 10. prosinec 2010 Odesláno 10. prosinec 2010 Vďaka za odpovede.skusim rozobrat a premazat:papa Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.