oni Odesláno 22. prosinec 2010 Odesláno 22. prosinec 2010 to mxmen: to vis na 100% ze to takhle funguje? Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 22. prosinec 2010 Odesláno 22. prosinec 2010 to mxmen: to vis na 100% ze to takhle funguje? Funguje, aspom u nas ... Bohuzel ale nedopovedal to postatne, ze trebars za 10 rokov ty moze prist kontrola, ci tam to auto stoji, ked nie, pokuta ... Citovat
oni Odesláno 22. prosinec 2010 Odesláno 22. prosinec 2010 takze kdyz ho nechas na dily,tak mas mi doma uz na porad? nebo jak tomu mam rozumet? Citovat
Tomhais Odesláno 22. prosinec 2010 Odesláno 22. prosinec 2010 mxmen: Než něco vypustíš do světa, tak si o tom něco přečti a neplácej kraviny Nejedná se o čestný prohlášení, to fungovalo před lety. Už vůbec se nesmíš zmínit o rozebírání na náhradní díly, poženou Tě rovnou. Jedná se o doložení zániku vozidla z důvodu jiného využití, které musíš prokázat. Některé inspektoráty jako doklad chtějí mimo fotek auta i výpis z katastru k pozemku, na kterém bude auto stát a doklad o tom, že jsou z auta odborně odstraněny nebezpečné kapaliny. A to ještě nikdo neví, jestli se to do budoucna nebude kontrolovat. Tzn. pokud by to chtěl Meldik rozebírat sám, je lepší si opatřit doklad o likvidaci... Citovat
Tomazy Odesláno 3. únor 2011 Odesláno 3. únor 2011 tu potrat nepomoze trochu ma zmiatol nazov temy Citovat
Meldik Odesláno 3. únor 2011 Autor Odesláno 3. únor 2011 Tyyyy jo......Ja sem přestanu chodit, nebo budu brečet .......jen tak dál Citovat
Meldik Odesláno 3. únor 2011 Autor Odesláno 3. únor 2011 Ještě si musim postěžovat, že od pojišťovny jsem pořád nedostal ani korunu na lince koop mi jen řeknou, že je škoda ve fázi zpracování a že maj na to 3 měsíce.......všechny podklady dáááávno mají....nechápu co jim na tom tak dlouho trvá ....... Citovat
oni Odesláno 3. únor 2011 Odesláno 3. únor 2011 ty vole... tak to cumim. takze auto bude znova na prodej? hm,tak to je mazec... Citovat
oni Odesláno 3. únor 2011 Odesláno 3. únor 2011 ze by sis znova poridil svoje bejvaly auto a tu sunku co mas ted prodal? Citovat
Meldik Odesláno 4. únor 2011 Autor Odesláno 4. únor 2011 bude mě to hlodat ............ty 306ky jsou tak nádherný auta saaakra... Citovat
Hugo Boss Odesláno 7. únor 2011 Odesláno 7. únor 2011 jasný klidně ti ho nechám takže auto je ve fázi připravené na lak ... vyměněné čelní okno, airbagy s jednotkou a rameno s tlumičem do 14ti dnů pojedeme spolu na výlet Citovat
Hugo Boss Odesláno 9. únor 2011 Odesláno 9. únor 2011 je v lakovně, fotky budou až to dovalim Citovat
Hugo Boss Odesláno 15. únor 2011 Odesláno 15. únor 2011 Tak auto jsem dovezl včera z lakovny a dnes jsem začal strojit už zbývá doladit jen pár much , rozleštit a bude hotové... Citovat
Hugo Boss Odesláno 15. únor 2011 Odesláno 15. únor 2011 fotky nic moc , až bude hotové, udělám lepší foto, tohle je jen rychlá mobilovka Citovat
Hugo Boss Odesláno 15. únor 2011 Odesláno 15. únor 2011 nasadil jsem pořádný kola , 13ky byli fakt směšný :-D Citovat
oni Odesláno 16. únor 2011 Odesláno 16. únor 2011 ty voleee... tak to je paradni.. to az uvidi meldik tak ho mrdne.. krasna prace,fakt jo.. cumim jako blazen.. Citovat
Andreww Odesláno 16. únor 2011 Odesláno 16. únor 2011 Meldiku, hlavně ji kup rychle zpátky Kola ještě máš ne? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.