abio Odesláno 8. prosinec 2010 Odesláno 8. prosinec 2010 dala by se využít funkce z dálkového alarmu ,,odskok 5 dveřích\" na funkci dálkový start, chtěl bych dálkový start na auto, ale nechci kvuli tomu kupovat novou sadu alarmu která má tu funkci, znovu se mi stím nechce drbat... Děkuji Citovat
Přema Odesláno 8. prosinec 2010 Odesláno 8. prosinec 2010 A jak bys zapneš kliček a jak spustíš startér........nepůjde....takto je to nesmysl......a jak bys ještě odblokoval imobilizér ?????? když nemáš klíček ve spínačce..... Dá se udělat vše ale ne tak jedn oduše jak si myslíš [upravil dne 8-12-10 20:09 Přema] Citovat
abio Odesláno 8. prosinec 2010 Autor Odesláno 8. prosinec 2010 A jak bys zapneš kliček a jak spustíš startér........nepůjde....takto je to nesmysl......a jak bys ještě odblokoval imobilizér ?????? když nemáš klíček ve spínačce..... Dá se udělat vše ale ne tak jedn oduše jak si myslíš [upravil dne 8-12-10 20:09 Přema] hmm tak to asi budu muset koupit cely novy set... Citovat
Benžík Odesláno 8. prosinec 2010 Odesláno 8. prosinec 2010 Šlo by to, pokud bys k tomu měl ještě nějakou řídící jednotku, která by ovládala a hlídala všechno potřebný + vyřešit nějak ten immobilizer. Citovat
koblih69 Odesláno 8. prosinec 2010 Odesláno 8. prosinec 2010 No ono hlavně DO s dálkovým startem se dá pořídit dost levně na to aby mělo smysl. Imobilizér ( pokud ho nechceš vyloženě zlikvidovat ) vyřešíš snadno umístěním chipu z klíčku někde poblíž spínačky. Od alarmu pak využiješ jeho funkci imobilizéru. Zbývá pak už jen vyřešit startovací sekvenci - tedy sepnout zapalování a na po nastavenou dobu sepnout startér... také bývá dobrý zvykem kontrolovat zařazení neurálu ( respektive jinak zabezpečit ) ... U naftových motorů se ještě kontroluje ukončení žhavení nebo se alespoň čeká určitou dobu od \"zapnutí zapalování\" PS: kčemu je to vlastně u auta dobré? U karburátorové moto to chápu, tam je potřeba aby se zahřála jinak je to problém, ale u auta? Jedině pokud bys chtěl auto zahřát před jízdou, ale to je sice možná příjemné, pro tebe, ale pro motor zrovna ideální ne, pro ten je lepší ho zahřát ne na místě ale rozumnou jízdou. Citovat
Kloub Odesláno 8. prosinec 2010 Odesláno 8. prosinec 2010 na aukru se prodává takový set z ŘJ kablíky, ovladače, návody, alarm, central na DO a už ani nevím co:D bratr jsi to kupoval a vypadá to fajn i to fajn funguje. stálo ho to 1000kč startér točí 1,5 sekundy a když se start nepodaří tak se to opakuje 10x (záleží jaký máš motor) je to jištěno nějak přes ruční brzdu, když ju nemáš zatáhlou tak nenastartuješ. auto se po nasednutí automaticky zamkne atd. za ty prachy je tam toho dost;) u automatické klimy se sama zapne atd [upravil dne 8/12/10 21:54 Kloub] Citovat
Přema Odesláno 9. prosinec 2010 Odesláno 9. prosinec 2010 Mám dálkový stärt a super věc , v létě vychladí a v zimě zatopí......k tomu je to dobré......jinak je to k ničemu Citovat
wooody Odesláno 6. prosinec 2011 Odesláno 6. prosinec 2011 tak to tu oživíme mám to v plánu kupovat, ale nějak nejem moudrej z toho jak start připojit schéma je tu http://www.parkujeme.cz/m/manuals/navod-autoalarm-PAS-02.pdf Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.