Y2K Odesláno 7. prosinec 2010 Odesláno 7. prosinec 2010 Toto sa dnes stalo u nas... toho jednoho co prezil osobne poznam http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/krimi-a-nehody/zena-pri-vrbovom-narazila-do-smetiarov-zabila-jedneho-z-nich.html Citovat
NOWA307 Odesláno 8. prosinec 2010 Odesláno 8. prosinec 2010 Tvrdeniu, ktoré sa pred časom veľmi prezentovalo, že \"ženy sú za volantom zodpovednejšie ako muži\", už akosi dochádza dych. Citovat
automale Odesláno 8. prosinec 2010 Odesláno 8. prosinec 2010 co jej padla pudrenka na zem? ved to vyzera ako cieleny naraz. Citovat
Y2K Odesláno 8. prosinec 2010 Autor Odesláno 8. prosinec 2010 ten druhy co prezil a co ho poznam je v TT v nemocnici stale v kritickom stave udrzovany v umelom spanku Citovat
nikol Odesláno 8. prosinec 2010 Odesláno 8. prosinec 2010 Je to smutné,mnoho štěstí při uzdravení. Citovat
podolak2 Odesláno 19. leden 2011 Odesláno 19. leden 2011 jak řika kamoš: žena za volantem je jako auto bez řidiče Citovat
Y2K Odesláno 19. leden 2011 Autor Odesláno 19. leden 2011 tak bohuzial, amputacia nohy prebehla Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.