Guest tencomastosest Odesláno 6. prosinec 2010 Odesláno 6. prosinec 2010 lidi mel bych banalni dotaz, tedkom v zime je urcite neprijemne drzet ledovy volant tak se chci zeptat jestli nekdo z vas ridi v rukavicich, a nemyslim rukavice na lyzovani nebo tak, ale rukavice primo do auta na rizeni, jestli ano pls poradte s vyberem nebo hodte lin na shop nejak mi dela proble nejake najit dikes Citovat
pastorek Odesláno 6. prosinec 2010 Odesláno 6. prosinec 2010 Špeciálne šoférske rukavice asi ťažko zoženieš ale i tak po chvíli premrznú lebo nemajú futro. Mne sa osvedčili jedine klasicé zimné kožené rukavice. Citovat
pug306 Odesláno 8. prosinec 2010 Odesláno 8. prosinec 2010 tak si daj frtana a bude ti teplejsie inak mne sa tiez osvedcili klasicke kozene co nosim normalne von.... Citovat
DERT123 Odesláno 9. prosinec 2010 Odesláno 9. prosinec 2010 nieco som ti nasiel ale neviem ci das za rukavice 154,70evri http://www.carpoint.sk/racing-shop/p/27-rukavice-tide/ Citovat
Capy Odesláno 9. prosinec 2010 Odesláno 9. prosinec 2010 já jezdim závodní omp ale spíš kvůli kombinaci se semišovým volantem. jinak bez rukavic tu chvilku se to dá vydržet. Citovat
DERT123 Odesláno 9. prosinec 2010 Odesláno 9. prosinec 2010 alebo nieco taketo ... cca 10-15evri Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.