salomen27 Odesláno 5. prosinec 2010 Odesláno 5. prosinec 2010 Zdravím.Ja vuul som nechal zatiahnutu ručku a na pravom zadnom kolese a nie a nie sa pohnúť.Je zadreté.Viete mi niekto poradiť ako to rozchodiť?Ak kladivom kde pobúchať?Alebo ako to vyriešiť.Kedže sa to stalo na parkovisku asi budem musiet natiahnuť predlžovačku a teplovzdušnou pištolou alebo? Citovat
ozzy56 Odesláno 5. prosinec 2010 Odesláno 5. prosinec 2010 neval po tom kladivem, když je možnost, tak tu teplovzdušnou pistol--kolo pokud možno zvedni,at hned víš,že to povolilo:myslim Citovat
crazybiker Odesláno 5. prosinec 2010 Odesláno 5. prosinec 2010 Nam to na 406 tiez zadrelo,ale to skor len korozia.Sme sli kupovat auto a majitel od novembra do aprila nechal zatiahnutu rucnu, tak sme buchli na sroby s velkym kladivom a slo to,ale zas to uz neboli taketo zimy,lebo ked tu mrzne a buchnes na to s kladivom tak to sa moze neco aj zlomit :-S Citovat
Benžík Odesláno 5. prosinec 2010 Odesláno 5. prosinec 2010 Sundej kolo a vysroubuj maly sroubky od bubnu, potom buben poklepej gumovym kladivkem a melo by to povolit. Ta horkovzdusna pistol je nejlepsi, sundej kolo a ohrej buben. Citovat
Freedy Odesláno 5. prosinec 2010 Odesláno 5. prosinec 2010 Zamrzaj taky lana v bowdenu, možná by stačilo ohřát to, už jsem to měl na 405 taky. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.