MilanF1 Odesláno 10. listopad 2011 Odesláno 10. listopad 2011 Pěkně zrzavé, kvůli korozi šla do šrotu naše 309, jinak bych s ní asi ještě jezdil ... to bylo pěkné jezdění, takový pocit z auta už v 306 nemám. Ty tu svojí dáš jistě do kupy:) Citovat
Slipkont Odesláno 10. listopad 2011 Odesláno 10. listopad 2011 No to bude krása jak to pomalu bude dostávat novou tvář , přeji hodně štěstí při opravo/úpravách ... Citovat
Rejty Odesláno 10. listopad 2011 Odesláno 10. listopad 2011 ty pavučiny bych s dkázal představit na mojí 206:) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.