Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Problém Palubovka prosím o radu


MAXCZ

Recommended Posts

Nejspíš nějakej blbej kontakt. Zkontroluj pojistky jestli nejsou povysunutý. Pak projdi konektory, jestli nejsou blbě zasunutý, nebo zoxidovaný (stříknout sprejem).

PS.: Pokud myslíš palubovku jako budíky, tak ty se daj jednoduše vyndat - jsou připojený na několika konektorech - můžou bej zoxidovaný.

Jinak, vítej v klubu :papa

[upravil dne 23.11. 10 18:32 dolly1010]

Link to comment
Share on other sites

Ahoj chtěl jsem založit nový téma, ale když už ho tady založil kolega. Mám skoro podobný problém známej skoromechanik mi připojoval diodový pásko jako denní svícení bohužel to připojil nějak divoce že asi něco vyhořelo a přestaly svítit budíky (kontrolky svítěj), dál nesvítí ovládací kolečka (teploty,větráku), a přestal jít i bzučák na zhasnutí světel. Pojistky jsou v pohodě žádná prasklá. A co sem si tak kolem a kolem vyslech tak někdo řiká že to je celou pojistkovnicí jinej zas řiká že jsou popraskaný jen žárovky . Prosím poraďte co s tím? Díky moc

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ahojte. Poprosím vás o radu:

Dnes sa mi na mojej 206SW stalo, že po naštartovaní ma ráno upozornilo hlasným gongom, rozsvietil sa spolujazdcov airbag a keď som dal na vysvietenie palubovky (2. poloha - nočné svietenie) ledva mi to svieti... Po opätovnom štartovaní už airbag nesvieti, ale celá palubovka + klíma ledva svietia...v 0 polohe svietenia (mám aut. rozsvietenie) žiadny problém. Môže byť slabou baterkou? Poistkou?

[upravil dne 27/1/11 07:40 faki]

Link to comment
Share on other sites

...takže nedalo mi to, odpojil som baterku, vyčistil kontakty a nastavil som svietivosť displeja. Palubný displej je už ok, ale osvetlenie klímy sa nezmenilo. Ledva niečo vidieť. Keď však prepnem páčku do polohy 0 tak sa rozsvieti aj klíma.... Kde je chyba????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...