asaad Odesláno 21. listopad 2010 Odesláno 21. listopad 2010 Ja projizdel kolem a rikal jsem si jestli to neni nekdo z klubu...a ejhle. Citovat
oddie Odesláno 21. listopad 2010 Odesláno 21. listopad 2010 Tak si vyhledej výše, na co byla reakce s tou kamerou... Citovat
oddie Odesláno 22. listopad 2010 Odesláno 22. listopad 2010 Tak malé upřesnění, pro velký zájem Kamera, kterou mám fyzicky doma v šuplíku, pouze jednou vyzkoušenou, zatím jsem byl líný ji namontovat, je tato, s diplejem - našel jsem ji i na aukru: http://aukro.cz/item1323431514_hd_dvr_kamera_do_auta_2_5_lcd_1280x720_64gb.html Dohledal jsem, že mě tehdy stála o trochu víc, dal jsem za ni 3tis rovné. Chápu, že ceny od té doby spadly, nicméně nepotřebuju se jí zbavit nijak nutně, klidně si ji nakonec i namontuju, funguje dobře. Ten shop navíc píše, že odesílá do 14 dnů po platbě, takže ji zřejmě nemá až zas tak úplně skladem. Takže pokud ji někdo chce ihned, případně si ji chcete před převzetím vyzkoušet naživo, klidně tuto svou pustím, ovšem za cenu bližší těm 3tis. Tuto druhou, na kterou jsem dával odkaz http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.44984 jsem tedy nakonec objednal taky, takže bude porovnání, až přijde (tipuju až po novém roce), a co nepoužiju bude k dispozici. [upravil dne 11/22/10 17:03 oddie] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.