oni Odesláno 18. listopad 2010 Odesláno 18. listopad 2010 nevidel jste nekdo gumove kobrece primo do 306 ale se zadnima kobereckama v jednom kuse pres stredovej tunel? jestli to teda vubec existuje. a jestli teda nekdo ted nekdy nejaky kupoval a vi ze presne pasujou na podlahu ve 306. vsem predem diky.. Citovat
JoseA Odesláno 20. listopad 2010 Odesláno 20. listopad 2010 Moc ti neporadím, v obchodě jsem to neviděl, jenom na netu (i na aukru) a to byla myslím dělaná sada 4ks koberců, tvarovaná údajně na 306tku. Uvažoval sem o tom, protože mě dost se*e zasekávání koberce pod spojkou, ikdyž sem ho už víckrát obřezával pro podběh. Stejně stačí trochu koberec potlačit dopředu či dozadu a pak pouštím spojková pedál i s kobercem, kterí jí ma snahu držet při zemi Citovat
P607Olda Odesláno 22. listopad 2010 Odesláno 22. listopad 2010 oni: na koberečcích je důležité, aby měly rantl, tedy okraj a aby šly vyndat bez vysypání smetí a vylití vody na původní koberec v autě. Což bohužel kobereček vcelku nesplňuje. JoseA: zespodu nalep suchý zip. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.