Dadadavid Odesláno 16. listopad 2010 Odesláno 16. listopad 2010 Ahoj,chci se zeptat,jak moc se mi vyplati pridavat aditiva do nafty a kdy se to projeví??Jezdim kratky trasy...Nejsme si jist,jestli je opravdu overene,ze je to uzasna vec . Tak diky za zkusenosti Citovat
Vítek1 Odesláno 16. listopad 2010 Odesláno 16. listopad 2010 pokud mas komurku tak bych na to kaslal Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.