Jeny Odesláno 15. listopad 2010 Odesláno 15. listopad 2010 Když jsem četl kattasovo téma, tak mě napadlo založit tuto téma. Co používáte za autokosmetiku? Já jsem o víkendu použil nějakej autošampon (tátovo:D) a na to jsem nanesl vosk od turtle wax na metalýzu. Lesk se trochu obnovil, ale škrábanečky zůstaly. Co použít proti nim? Citovat
Rick-MX Odesláno 15. listopad 2010 Odesláno 15. listopad 2010 Nejlepsi je brusna pasta od 3M a pak rozlestit jemnou lestenkou od 3M ... lak je pak jak novej...ale teda cena je dosti vysoká ... ale vydrzi to nejvic dlouho, to neni jak tempo, ze udelas cely auto, pak zaprsi a lesk je fuc Citovat
kujon106 Odesláno 15. listopad 2010 Odesláno 15. listopad 2010 Já mám leštenku turttle wax (fialovou), ale je horší než ta bejvalá (zelená), takže příště mám jasno Tempo používám taky, ale jen na přední nárazník a lemy, protože jsou omlácený od kamínků a tempo to \"fixuje\", neb je drsný asi jak Chuck Norris Šampon mám téže značky (želva) v zelený tubě a k tomu mám set jelenice + jelenicí obalená houbička. Brusnou pastu od 3M mám taky, parádně se s ní zakrejvaj vlásečnicový škrábanečky. Kolik stojí neřešim, dostal sem jí jako bonus při lakování auta Je to přesně totok: [upravil dne 15.11.10 23:12 kujon106] Citovat
Jimmy106 Odesláno 15. listopad 2010 Odesláno 15. listopad 2010 tak ja se taky pridam.. koupil jsem si od sonaxu za necelych 5stovek cervenou lestenku a je k tomu i ta \"uzasna voskovka\" ale je pravda ze na moji totalne vysisovanou strechu to celkem pomohlo, jenom nevyhoda je, ze pri vetsim teple se to totalne rozlepta a kdyz jsem na to sahnul tak jsem mel cerveny prst.. jinak ta lestenka je naprosto paradni.. nic jineho jsem zatim nezkusil, ale muzu rict ze auto pred a po pouziti je jasne viditelny a lesk je tam porad.. i kdyz uz auto nekolikrat projelo blatem, prsi na nej.. a nekolikrat bylo v mycce.. Citovat
Jeny Odesláno 2. březen 2011 Autor Odesláno 2. březen 2011 Takže se nám nezávratně blíží jaro a já se chystám zase šáhnout na lak:D. Dneska jsem koupil odstraňovač škrábanců od želvy, takže když bude o víkendu pěkně, tak to vyzkoušim a poreferuju Citovat
Jimmy106 Odesláno 2. březen 2011 Odesláno 2. březen 2011 jj urco, uz se tesim taky uz musim mazlika vylestit, kdyz uz je tak krasne.. :-) Citovat
Jeny Odesláno 6. březen 2011 Autor Odesláno 6. březen 2011 takže dneska jsem mazlíka umyl, zkusil ten odstraňovač škrábanců a navoskoval ho. K tomu odstraňovači, na metalýze jsem nepozoroval téměř žádnej výsledek, zato na mámy cliu v pastelový bílý výsledek úplně super, škrábance u klik ty tam:) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.