Dadadavid Odesláno 2. listopad 2010 Autor Odesláno 2. listopad 2010 na co mas napojene ty přední repro? Primo na radio,ptal sjem se profika co prodava audio a rikal ze moje radio Panasonic 4x50w ma dost slusnej interni zesilovac ze k tomu jinej nepotrebuju...ale hlavne asi vis jak je delany umisteni repro ve 406ce...je to udelany tak,aby ten tlak nesel do dveri ,je tam takovy platno.... [upravil dne 2/11/10 14:11 Dadadavid] Citovat
Vítek1 Odesláno 2. listopad 2010 Odesláno 2. listopad 2010 myslim ze v tehle cene repraky by zaslouzily klidne i zes i kdyz nevim jakej mas model. to radio ma možna tak 20w RMS Citovat
R1kimi Odesláno 2. listopad 2010 Odesláno 2. listopad 2010 Dadadavid Sorry, ale tak to je asi fakt profík .... Mám v dverách staršie reprá - Impulse comp 6.5 a tie na rádiu Alpine 4x45W... sa len trápili. Po tom čo som ich napojil cez zosík Mac audio Z 4200 ( vraj 4x110W) tak konečne ožili. Tu máš niečo zo sekcie udělej si sám : [upravil dne 2/11/10 23:09 R1kimi] [upravil dne 2/11/10 23:10 R1kimi] Citovat
Dadadavid Odesláno 3. listopad 2010 Autor Odesláno 3. listopad 2010 Jo to jsem videl...no ty repra mi hrajou krasne kdyz nedam vyssi hlasitost jak 24,..pak uz to je na nic...jinak to jde az do 40,ale ten ramus mi staci takhle Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.