Dadadavid Odesláno 31. říjen 2010 Odesláno 31. říjen 2010 Jak byste umistily tento maly obycejny subwoofer http://tuningautodoplnky.cz/uploads/picture/0/0725fd85758b9730feefe2b7aa8d3fc5.jpg do 406ky tak aby to bylo co nejlepsi??kufr i s odklopenejma sedackama je na nic,zatim ho mam na zadnich sedackach...treba nejak upravit,zkratit atd...?? Citovat
Vítek1 Odesláno 31. říjen 2010 Odesláno 31. říjen 2010 omlouvam se zase za prudeni ale tohle nejlip polož vedle auta a slapni co nejrychleji na plyn. Myslim ze peugeot09 ti to potvrdí Citovat
Dadadavid Odesláno 31. říjen 2010 Autor Odesláno 31. říjen 2010 Proc?To hraje uplne prekrasne,jen to neni kam uplozit,asi zustane na sedackach...navic jsem ho koupil novy i s kabely za 500kc,a jinak stoji 1600 tak si myslim ze jsem provedl dobrej obchod abych mel aspon provizorni sub..a kdyz je to tim bassreflexem zaboreny do sedacky tak z toho jde moc slusnej tlak na 100rms Citovat
Vítek1 Odesláno 31. říjen 2010 Odesláno 31. říjen 2010 tak za 500 slusny to uznavam!ale zvuk slusnej to Citovat
peugeot09 Odesláno 31. říjen 2010 Odesláno 31. říjen 2010 \"Polož vedle auta a šlápni na plyn\" :D:D Možná bych navrhnul přivázat bedýnku za auto a táhnout ji pár desítek kilometrů za sebou. Ta bedýnka by si pak vyluzování zvuků rozmyslela. Píšeš, že jsi to za pětistovku zakoupil. No tak pak to zase s minimální ztrátou určitě bez problémů prodáš a koupíš něco normálního. V autohifi a obecně v audiotechnice vždy platí, že co si zaplatíš, to taky dostaneš. Co se umístění v autě pro co možná \"nejlepší\" basy týče, nejlepší by v tomhle případě asi bylo umístit bedýnku na sedačku spolujezdce. 406ka je docela velké auto s velkým vnitřním prostorem a jako takové vyžaduje i slušnější zesilovač se subwooferem. Tohle tento subwoofer v žádném případě nesplňuje. Pokud si ho za každou cenu chceš nechat, můžu se s ním pokusit něco udělat, ale předem říkám, že to nikdy nebude nic extra... [upravil dne 31/10/10 17:27 peugeot09] Citovat
Dadadavid Odesláno 31. říjen 2010 Autor Odesláno 31. říjen 2010 No chtel bych ho tam zatim tak na rok nechat nez nasetrim na poradny audio..jediny me napadlo udelat uplne jinou ozvucnici treba na misto kam se dava operka vzadu nebo doprostred nejak z laminatu udelat mezi ty co budou vzadu...jako na zem ze jo...jinak nevim...kdyby tam bylo to zadni plato níž.... ale není Citovat
R1kimi Odesláno 1. listopad 2010 Odesláno 1. listopad 2010 mrkni si toto video - ako prísť o lakťovú opierku : http://auto.indavideo.hu/video/autohifi__FLI_Audio_Trap_12_Active___Peugeot_406-ba Citovat
peugeot09 Odesláno 1. listopad 2010 Odesláno 1. listopad 2010 Je hele ono to hustokrutě bliká a pán si docela slušně doku*vil zadní sedačky. No co, hlavně že je majitel spokojenej... Citovat
Vítek1 Odesláno 1. listopad 2010 Odesláno 1. listopad 2010 to blikani je fakt hrozny a jestli se me to nezda tak je to tam dokonce sejdrem! [upravil dne 1/11/10 20:22 Vítek1] Citovat
Dadadavid Odesláno 1. listopad 2010 Autor Odesláno 1. listopad 2010 No je to sice uzasny reseni ,asi tak nejlepsi co by slo,ale tak predstava kvuli subwooferu nenavratne poskodit sedacky Citovat
Dadadavid Odesláno 1. listopad 2010 Autor Odesláno 1. listopad 2010 No je to sice uzasny reseni ,asi tak nejlepsi co by slo,ale tak predstava kvuli subwooferu nenavratne poskodit sedacky Citovat
R1kimi Odesláno 1. listopad 2010 Odesláno 1. listopad 2010 tak potom to skús poriešiť takto : Citovat
peugeot09 Odesláno 1. listopad 2010 Odesláno 1. listopad 2010 Co to vidí mé bystré čivy? Hle! Subwoofer zpoza sedačky vykukuje a silné basy produkuje. Citovat
Dadadavid Odesláno 1. listopad 2010 Autor Odesláno 1. listopad 2010 No takhle jsem to zkousel a porad to neni ono..ale mam jinou ozvucnici,koukam ze tahle bude asi bez bassreflexu,a hlavne je zkosená,kdyby nekdo mel takovouhle na 10\" tak bych koupil. Citovat
peugeot09 Odesláno 1. listopad 2010 Odesláno 1. listopad 2010 Z dob dávno minulých mám, ale na rovinu říkám (a nevím proč to nechceš pochopit) že jiná ozvučnice nepomůže. Sakra chlape, tady je každý slovo drahý...proč myslíš že my pitomci měříme TS parametry a navrhujeme podle nich ozvučnici? To není tak, že vezmeš reprák, uděláš mu v bedně hustej \"výfuk\" a ono to začně hrát. Nechci tady psát elaborát a asi by to ani nemělo cenu. Nechce to klučinovi někdo vysvělit? Citovat
Dadadavid Odesláno 1. listopad 2010 Autor Odesláno 1. listopad 2010 Jezis,ja to chapu,ale me jde jen o to abych to mohl dobre umistit a aspon neco z toho bylo....kdyz to vozim na zadni sedacce,tak se tam vejdou do zadu jen 2 lidi a vzhledem k tomu ze vozim lidi a tim si vydelavam tak je to na nic...a zbavit se kvuli tomu basů se mi zase nechce,ja vim je to tezky se mnou ve predu mam mac audio repraky,ty taky hrajou pekne taky staly 2600kč,ale ty bassy nenahradej. Citovat
Vítek1 Odesláno 2. listopad 2010 Odesláno 2. listopad 2010 na co mas napojene ty přední repro? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.