Patrik-307 Odesláno 24. říjen 2010 Odesláno 24. říjen 2010 Ahoj Peugeotaci , mám 307 1,6HDi 66kW na STK mi nameral otáčky na prázdno až 5100 ot/min miesto 4800ot/min takže vysoké emisie!! V servise Peugeot mi povedali, že je to ok a oni nemajú toľko vytáčať motor! Čo s tým???? Díky Citovat
straki007 Odesláno 24. říjen 2010 Odesláno 24. říjen 2010 Hmmm. Dalsi perla???¨ Hod VIN Nemas tam FAP a tim padem se motor vytoci vic. Ale je divne proc,a hlavne proc to prekazi na EK. [upravil dne 24.10.2010 od straki007] Citovat
Patrik-307 Odesláno 24. říjen 2010 Autor Odesláno 24. říjen 2010 VIN je VF33C9HXC84370769 , netuším či mám FAP. Prekáža im to preto, že pri vysokých otáčkach to má vela emisií, čiže moc dými. aj keď v zábere je nemožné tak vytočiť motor. [upravil dne 25/10/10 od Patrik-307] Citovat
dobrmik Odesláno 24. říjen 2010 Odesláno 24. říjen 2010 no radil bych ti asi zajet na jinou tech kontrolu..to jsem snad ještě neviděl takhle točit naf. motor....:mrk Citovat
shark734 Odesláno 24. říjen 2010 Odesláno 24. říjen 2010 FAP urcite nemas...chod inde na emisnu;) Citovat
Patrik-307 Odesláno 24. říjen 2010 Autor Odesláno 24. říjen 2010 Emisnú mam vyriešenú, ja len čo nabudúce Technik vravel, že on to musí zošliapnuť až na podlahu a ak tam niesu nastavené max. otáčky tak to vyletí až na tých 5100. Myslíte, že je to len tým nefunkčným FAP?, alebo sa to dá nastaviť aj v elektonike? Citovat
shark734 Odesláno 24. říjen 2010 Odesláno 24. říjen 2010 tvoj motor nema FAP, proste sa do 66kw verzii nedava pokial ja viem...ked pojdes najblizsie tak daj pod pedal tehlu , alebo 10€ do vacku technikovy Citovat
Posmiros Odesláno 25. říjen 2010 Odesláno 25. říjen 2010 jak poznám jestli mám FAP a nebo ne? mám 2,0 HDI rok 2001 Citovat
shark734 Odesláno 25. říjen 2010 Odesláno 25. říjen 2010 66kw motor FAP nema, ani 1.6 ani 2.0 Citovat
jirkaz Odesláno 27. říjen 2010 Odesláno 27. říjen 2010 Mám ten samý problém, vysoké otáčky=vysoké emise. V Peugeotu o tom prý ještě neslyšeli. Zatím to vypadá jedině na úplatek technikovi při měření emisí. Budu vděčný za případné konstruktivní rady. Citovat
Patrik-307 Odesláno 27. říjen 2010 Autor Odesláno 27. říjen 2010 Nieje náhodou niekde pod plynovým pedálom, alebo v motorovom priestore nejaká skrutka na doladenie maximálneho zošliapnutia pedálu, čiže aj obmedzenie max. otáčiek? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.