oni Odesláno 21. říjen 2010 Odesláno 21. říjen 2010 ma dotazek, kamosovi zbyly kola z opla vectry, jsou to O.Z. a je mu to lito projet jelokoz dela s CNC strojem neni problem si udelat pdolozky,ale potreboval bych kdyby mi nekdo rekli co si muzu dovolit atd. kola maj ET 47 a na 205 nevim jake je ET. jak tlustou tu podlozku udelat,aby to drzelo,pac se musi zmenit roztec (vectra ma 4x100) a aby vysledne ET bylo takove,aby ty kola na 205 byli max zaroven s leme, kdyz budou zalezly, jedine dobre. diky vsem. Citovat
dobrmik Odesláno 21. říjen 2010 Odesláno 21. říjen 2010 podložky asi bych volil něco takového....s pouzdry myslím že origo 205 mají něco kolem 20 Citovat
oni Odesláno 21. říjen 2010 Autor Odesláno 21. říjen 2010 to dekuju,ale prave tohle mi moc nepomuze, spis bych potreboval ET jaky ma 205 a pokud uz to nekdo resil,abymi dal info. podlozky si bude delat sam. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.