winco Odesláno 17. říjen 2010 Odesláno 17. říjen 2010 Co človek nenajde na nete http://moto.allegro.pl/tloki-wossner-peugeot-206-xs-citroen-c2-vts-i1247398389.html Citovat
peugeot09 Odesláno 17. říjen 2010 Odesláno 17. říjen 2010 No, pěkný, ale ta cena je asi jenom za 1ks že ano? Citovat
Dopiťák Odesláno 17. říjen 2010 Odesláno 17. říjen 2010 Sada obsahuje: - 4 písty - Sada kroužků - Sada čepů a jejich zabezpečení Citovat
dolly1010 Odesláno 17. říjen 2010 Odesláno 17. říjen 2010 Vyrobeno z kvalitního plastu s kovovou povrchovou úpravou Citovat
winco Odesláno 17. říjen 2010 Autor Odesláno 17. říjen 2010 ja som to necital ani neprekladal akurat len to ze ti to zdvihne kompresi o 2 cela nieco. co je mozno realne ale ohromna zataz navise pre ostatne motorove suciastky Citovat
peugeot09 Odesláno 17. říjen 2010 Odesláno 17. říjen 2010 Tak mi si o tom můžeme myslet svoje, ale stejně by nejlepší bylo, kdyby někdo znalý přihodil svůj názor na věc. Co takový Fakír na tuhle vychytávku říká? Citovat
jaudax Odesláno 17. říjen 2010 Odesláno 17. říjen 2010 Kurec - dodejte origo píst a já vám to vyrobím nazakázku Nic kovaného ani odlitek Citovat
winco Odesláno 17. říjen 2010 Autor Odesláno 17. říjen 2010 tak ja bych chcel taky slišet nazor odbornika na to ma to vice menej rovnaky učinek ako zbrusenie hlavy akurat že o dosť väčši a to už by ten motor nevydržal [upravil dne 17/10/10 od winco] Citovat
foxo Odesláno 20. říjen 2010 Odesláno 20. říjen 2010 no ja si myslim, ze s takym kompresnym pomerem by si neporadilo uz ani cidlo klepani... Ten motor, keby vubec sel, tak velmi neklidne, nepravidelne. Urcite vic skody nez uzitku... Nepoznam ani motor s takym kompresnym pomerem (benzin) pre bezne seriove auto... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.