maNkovic Odesláno 19. listopad 2013 Autor Odesláno 19. listopad 2013 Tak sa o ňu predchádzajúci majitelia asi lepšie starali čo som mal ešte mi16ku tak bola z roku 1989 a v roku 2007 bola už dosť zhnitá . A teraz je na predaj v BA za 1200e v super stave z 170 tis km aj ked v roku 2007 mala cez 220 tis Citovat
maNkovic Odesláno 19. listopad 2013 Autor Odesláno 19. listopad 2013 Ale ajtak si myslím že korozii dopomohol fakt že ked sa chodilo v zime na aute tak sa stále po jazde dalo do garáža sneh sa roztopil rano zas na cesty večer zas garáž Citovat
maNkovic Odesláno 3. prosinec 2013 Autor Odesláno 3. prosinec 2013 Tak auto vyvarené + vymenené všetky silentbloky na ramenách a výmena oleja v serve . Tak dúfam že na technickej to bude v poriadku Citovat
313Mihal313 Odesláno 3. prosinec 2013 Odesláno 3. prosinec 2013 Paráda hod aj nejake fotky:mrk Citovat
maNkovic Odesláno 3. prosinec 2013 Autor Odesláno 3. prosinec 2013 Posnažím sa ale asi až v nedelu by som ho vyčistil lebo z dielne prišlo dosť zasvinené Citovat
maNkovic Odesláno 30. duben 2015 Autor Odesláno 30. duben 2015 (upraveno) Po dlhom čase aktualizácia auto stále jazdí Upraveno 30. duben 2015 uživatelem maNkovic Citovat
IIKarolII Odesláno 16. září 2015 Odesláno 16. září 2015 (upraveno) To je super, já se o tu svou 405 bojím Upraveno 17. září 2015 uživatelem IIKarolII Citovat
maNkovic Odesláno 17. září 2015 Autor Odesláno 17. září 2015 No v poslednom čase viac stojí ako jazdí keďže je to tretie auto doma tak robí tak 1500km ročne Mal som ho aj na predaj ale je mi ho lúto predať "" spoluobčanom "" čo ho zničia . Citovat
IIKarolII Odesláno 20. září 2015 Odesláno 20. září 2015 To chápu, moje 405 byla první auto mého bratra, ale pak mu nestačil výkon, tak si pořídil silnější a mně jí prodal, takže i moje první auto Je to rodinný mazlík, jen mě mrzí, že moc nevím, jak se o něj pořádně postarat. Přemýšlím, že ho nechám v servisu nebo od nějákého známého prohlédnout, aby mi řekl co by bylo třeba udělat. Já za dva roky najela zhruba 5000 km což taky není nic extra, bohužel nemám garáž, tak ho nemůžu schovávat před počasím. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.